Krimi

Täiendatud kell 10.50!

ÕHTULEHE VIDEO JA FOTOD ÕNNETUSPAIGALT | Laagna teel hukkus sõiduauto ja bussi kokkupõrkes 20aastane juhtimisõiguseta noormees (67)

Toimetas Maria Rozbaum, 1. november 2016 06:56
Foto: Stanislav Moškov
Teisipäeval kella 5.45 paiku juhtus Tallinnas Rahu teel liiklusõnnetus, kus liinibuss põrkas kokku sõiduautoga Toyota. Autojuht suri saadud vigastustesse sündmuskohal. 

Foto: Stanislav Moškov

Politseile teadaolevalt liikus liinibuss Peterburi maanteelt Laagna teele ning sõiduauto Toyota juht liikus suunaga Laagna teelt Rahu tänavale. Esialgsetel andmetel kaldus sõiduauto juht vastassuunavööndisse ja põrkas kokku bussiga.

Foto: Stanislav Moškov

Reisibussi juht liiklusõnnetuses viga ei saanud ning teisi reisijaid bussis ei olnud. Sündmuskohas on liiklus tugevalt häiritud järgmised kolm tundi ning suunatud ümber Peterburi maantee kaudu.

Foto: Stanislav Moškov

Põhja prefektuuri operatiivjuhi Valdo Põdra sõnul selgitatakse menetluse raames välja liiklusõnnetuse põhjus. "Sõidukijuhid peavad alati arvesse võtma muutuvaid ilmastikutingimusi. Sõiduteed võivad olla hommikul libedad ja olla põhjuseks miks sõiduk juhitavuse kaotab," sõnas Põder.

Operatiivjuhi sõnul peaksid sõidukijuhid hommikuti võtma sõiduks rohkem aega, et vältida liigset kiirustamist ja võimalike ohtlike olukordade tekitamise. Liiklusõnnetuse uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust, mida juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Praeguseks on selgunud, et liiklusõnnetuses hukkus juhtimisõiguseta 20aastane mees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee