Saund

Miljonite ees esinenud Jean-Michel Jarre: mu kooliaja bändi käis ehk kuulamas poolsada inimest (8)

LISA KOMMENTAAR

JM 4. november 2016 20:34
Mis lugu ta Eestis olles laserharfil mängis: oli see The Time Maschine või Stardust?
Jepp 1. november 2016 15:31
Enamus loomingust on suur jura. Aga leiab ka üli häid lugusid kusagil 15 ringis. Pikad instrumentaalid on täiest seosetu jama mida kuulates ei teki mitte mingeid mõtteid. KITARO instrumentaal aga seevastu paneb sinu meeled kujutlusvõime liikvele. Muidugi on ka palju jama.
.... 1. november 2016 12:21
olin lõpuklassides, kui sain laenata lindi Jarre Equinoxe'iga. Istusin üksi kodus, küünal ainsaks valgusallikaks ja kuulasin kolm korda järjest läbi, nii lummav oli. Just selline natuke melanhoolne sügisene emotsioon - loodushääled jms. Uskumatult palju on aega juba sellest möödas, mõni aastake tagasi kuulasin seda taas juutuubi vahendusel ning - kuidagi plekk plärisev heli, ei ole sama võimas kui toonane tavaline lindimakk koduse stereoga suutis pakkuda. Olen telekast näinud ka Jarre suurkontserte vabas õhus ning ei tunne sellepärast absoluutselt mitte mingit huvi väikesesse Saku plekktünni topitud suure staari kontserdi vastu. See on selle mehe ande lörtsimine.
Aga 1. november 2016 09:15
päris krõbe piletihind. Ja kontsert toimub kahjuks jälle selles vastikus plekkpurgis, kus saund reeglina olematu! Ehitage ometi Tallinna üks korraliku akustikaga kontserthall!
No kuulge... 1. november 2016 12:15
49 euro üle vinguda on tänapäeval küll "pisut" mõttetu olgem ausad )
konsa 1. november 2016 06:51
Miljonite ees esinenud Jean-Michel Jarre: mu kooliaja bändi käis ehk kuulamas poolsada inimest
.-.-.-
kah ta muusika austaja
mees 1. november 2016 00:19
vöimas kontsert oli(helsingis)!soovitan soojalt eestis seda vaatama minne,pettuma ei pea kindlasti mitte.