Eesti uudised

Urve Palo ja mitmed tema erakonnakaaslased seda meelt, et Reformierakond tuleks võimult tagandada (115)

Toimetas Kristin Aasma, 31. oktoober 2016 20:11
Urve PaloFoto: Laura Lants
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) juhatuse liikme Urve Palo sõnul on tema ise ja mitmed tema erakonnakaaslased seda meelt, et Reformierakond tuleks võimult tagandada, kuid peaminister Taavi Rõivase umbusaldusavalduse toetamine on erakonnas veel läbi arutamata.

Riigikogu liige Urve Palo rääkis täna ERRile, et möödunud aasta augustis hääletas SDE volikogu Reformierakonna juhitavast valitsusest lahkumist ning koalitsioonis jätkata soovijad jäid peale väga napilt, vahendas ERRi uudisteportaal.

Pikemat aega avalikult Reformierakonda kritiseerinud Palo rääkis, et temal isiklikult on kiusatus opositsiooni algatatud Reformierakonna esimehe Rõivase umbusaldusavaldust toetada väga suur.

"Arvan, et Eestile on vaja valitsuse vahetust ja anda Reformierakonnale puhkust, et lasta neil oma sisekaemustega tegeleda," tõdes Reformierakonna juhitavas valitsuses majandusministri kohalt lahkunud Palo.

Riigikogu opositsioonierakonnad kavatsevad peaminister Rõivase umbusaldusavalduse esitada 7. novembril ja etteheidete hulk talle on esialgse plaaniga võrreldes oluliselt laienenud.

Samal teemal

04.11.2016
VALITSUSKRIIS? IRLi ja sotside ministrid kutsuvad "oravad" riigiettevõtete nõukogudest tagasi
03.11.2016
VAKRA: Savisaare toetajate kogukond on kokku kuivanud, esimeheks saab Ratas
03.11.2016
Taavi Rõivas: meie teeme ära asjad, mis Laaril välja ei tulnud
01.11.2016
Jaak Allik: võitlus käib Savisaare elektoraadi pärast, kelle jaoks ta on ikoon kiriku seinal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee