Eesti uudised

Täiendatud!

FOTOD | Mööduja andis emale teada, et ta kaheaastane laps on aknast alla kukkunud  (34)

Kristjan Väli, 31. oktoober 2016 18:12
Majanaaber Anatoli õnnetuspaigas.Foto: Tiina Kõrtsini
23. oktoobril kella kella 11 ajal sai politsei teate, et Lasnamäel asuva kortermaja 8. korruselt kukkus alla kaheaastane laps. Laps sai vigastada, kuid oli kiirabi saabudes teadvusel.

Majanaaber Anatoli jõudis õnnetuspaigale vahetult enne kiirabi ja politsei saabumist. Nuttev laps oli pikali väikesel rohuplatsil ning oigas valjult, kuid verd mehe sõnul näha polnud.

Anatoli märgib, et laps on tõepoolest sündinud õnnesärgis, sest oleks ta kukkunud madalama korruse aknast, oleks ta lend lõppenud betoonil, mis ümbritseb kogu kortermaja. 

Kortermaja all asuva keldripoe müüja teab rääkida, et perekonnas sirgub ühtekokku neli last, kes kõik olid õnnetuse hetkel kodus, samuti olid kodus korteris elavad vanavanemad. 

Müüja räägib, et ema algselt ei teadnud, et ta kaheaastane laps oli aknast välja kukkunud. Esimesena märkas maas lamavat last hoopis möödakäija, kes nägi lahtist akent ning jooksis emale õnnetusest teatama.

Maja välisuksel õnnestus meil tabada ka pereisa, kes tunnistas, et tõepoolest tema perekonda selline õnnetus tabas, kuid juhtumit kommenteerida ta ei soovinud.

Politsei pressiesindaja Marie Aava sõnul viidi laps raskes seisundis haiglasse. "Väikelastega juhtunud raskete õnnetuste puhul alustatakse asjaolude väljaselgitamiseks tavapäraselt kriminaalmenetlust ning ka antud juhtumi puhul selgitab uurimine välja, mis traagilise õnnetuseni viis," kommenteeris Aava.

Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlase sõnul on väikelaps siiani haiglaravil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee