Maailm

Täiendatud

Süüria mässulised murravad Aleppo piiramisrõngast välja

Toimetas Piret Pappel, 28. oktoober 2016, 14:01

19 KOMMENTAARI

a
Assad will win/ 30. oktoober 2016, 03:15
( Inimõigusvaatlejate teatel on mässuliste väed lasknud õhku autosid ) Võiks ilust välja öelda , et tegu oli enesetappu terroristidega kes lasid ennast koos autoga õhku.
Ja pealkiri : Süüria mässulised murravad Aleppo piiramisrõngast välja. on täiesti vale sest 1: Need nii öelda mässulised on Al Nusra ( Al Qaeda ) ehk siis terroristid.
2: Süüria sõjavägi on osad allad juba tagasi saanud + need nii öelda mässulised pole suutnud enam edasi liikuda.
Ja USA võiks juba selle lolli jutu lõpetada , et nemad võitlevad terrorismi vastu samal ajal toetades ja relvastades Süürias terroriste.
k
koomikud)))/ 29. oktoober 2016, 15:26
ÕL kommijad teavad täpselt, mis rühmitused, mis kvartalis ja palju neid seal Aleppos on.
USA ja Vene luure ei tea tuhkagi ja pommitatakse umbes.
Jagage infi pommitajatega, on tsiviilohvreid vähem !
m
mees/ 28. oktoober 2016, 19:47
Mind hämmastab kuidas Putini meedias õigustatakse Aleppo ründamist. Enne kui õigustada kobarpommidega ründamist, võiks ennast panna Aleppo elaniku olukorda. Huvitav kui palju maksab Putini valitsus nendele 8-10 le inimesele, kes pidevalt on erinvates Putini telekanalites esindatud. Kas nad jõuavad ära oodata revolutsiooni Venemaal. Tõenäoliselt ei hülga Putin neid ka siis, kui riigieelarves pole üldse enam raha pensionite ja palkade maksmiseks. Kas viimases olukorras paneb Putin ka oma 200 miljardit dollarit mängu, mille ta on erinevate skeemide kaudu kokku varastanud. Kas ta paneb enne oma raha mängu või nõuab seda enne enda kaaskondsetelt, kelle ta on tühja koha pealt miljardärideks teinud?
m
max/ 28. oktoober 2016, 21:20
mis sa sadatest mosulis hukatutest arvad,kuidas seda usa õigutab
s
Seal pole / 28. oktoober 2016, 23:11
"elanikke" , moslemid on juba lapsest saadik õpetatud "uskumatuid" tapma ja iga inimene seal on võimeline su kõri läbi lõikama. Ära räägi asjadest mida sa ei jaga, räägi parem eesti asjadest, ka siin jagab valitsus teatud jõugule raha kahe käega, sajad tuhanded muudkui lendavad küll "hüvitusteks, talu arendamiseks,ülalpidamiskuludeksjne." Olgugi ,et riigivõlg üle 2 miljardi ikka jagub jagada, skeemitajad ja rollatajad on au sees, äkki selgitad mis vahe on venemaaga?
v
villi/ 28. oktoober 2016, 18:36
kui Aleppos ISIS -st ei ole miks siis mässulised tulistavad oma inimesi kes sealt lahkuda soovivad.Need andmed on võetud Wikileaksist ja infowars-ist
m
mis mässulised/ 28. oktoober 2016, 16:01
Jabhat Fateh al-Sham https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Nusra_Front kelle võitlejad on linnas rõngas on ju endise nimega al-Qaeda kellega me pidasime võiduka sõda nii iraagis kui afghanistaanis ja mida juhtis Binladen kogu maailma fantoomvaenlane nr.1.Kui oli 24 tunnine vaherahu oli kõigil võimalus sealt linnosast ka lahkuda. http://www.bbc.com/news/world-middle-east-37718951 Kaua see isise propaganda käib,istusid ju musta lipu vennad aastid neis linnades ja ainuke võimalus ongi neist lahti saada nagu teevad raagi eriväed omal maal,tapavad kõik.Samal ajal Rootsis planeeritakse isisest tulevatele võitlejatele rehabilitatsiooni,jagatakse sotsiaalkortereid ning autojuhilube koos autodega. https://www.thelocal.se/20150126/swedish-soldier-issues-challenge-to-home-government Mis mässulised,pigem terroristid.Liberaalpropagandistidel tööd taevani,et pesta musta valgeks,kuid õnneks on net veel vaba.
h
huviline/ 28. oktoober 2016, 15:07
Olen nagu aru saanud,et Aleppos on mitmeid piirkondi-linnaosasid. Ühes piirkonnas-linnaosas elavad-sõdivad Assadi-valitsuse vastased keda nimetatakse mässajateks ja keda valitsus ja venelased pommitavad,siis piirkond mille on hõivanud ISIS ja ehk ka piikond mis on Assadi-valitsusvägede kontrolli all!
a
Anti Kesik/ 28. oktoober 2016, 16:17
Aleppo on Süüria linn, mis on ka Assadi ja Putini vastaste nn. mässuliste peamine tugipunkt. ISIS-el ei ole Aleppoga mingit pistmist, nende tugialad on Mosuli linn Iraagis, praegu USA poolt kokkupandud Iraagi,USA ja kurdide koalitsiooni poolt ümber piiratud ja Süürias asuv Raqqa linn mis on ka ISISE mitteametlik pealinn. Venelased ei pommita pea üldse ISIS-t vaid enamjaolt Assadi vastaseid ja tsiviilelanikke Aleppos. Putini propaganda muidugi leierdab, et nad võitlevad ISIS-ega aga tegelikult on nende peaeesmärk Assadi võimul hoida millest veel tähtsam eesmärk on USA-le käkki keerata ja selle viimase nimel on kõik vahendid head kaasaarvatud konventsioonidega keelatud relvadega tsiviilelanike ja abikonvoide pommitamine.
k
kunn/ 28. oktoober 2016, 16:40
Aleppos ei ole otseselt ISIS-e rühmitusi. Need asuvad paarkümmend kilomeetrit idas ja kirdes. See-eest asuvad Aleppos Jabhat al-Nusra(mustad lipud lehvivad suures osas linnast), grupeering Nuhreddin az Zinke(lõikasid 12 aastasel palestiina poisil pea otsast) ja kümmekond teisi jõukusid.
Need on sinu arust tsiviilelanikud või lihtsalt Assadi vastased?
s
Sa Anti/ 28. oktoober 2016, 23:01
oled ikka kõvasti põrutatud, kas ema pillas sünnitades põrandale?
k
Kui teevad jopplandile ära on õiged tegijad../ 28. oktoober 2016, 14:33
Vene uudised näitasid,et jagavad seal rahvale posla-maslat... Vene tšudo lõppeb ilmselt seal korralikult nagu oli Afganistanis.
k
kolla/ 28. oktoober 2016, 15:28
donetskisse läks ka eile igavene pikk kolonn nn.abiga,küllap läheb varsti jälle suuremaks andmiseks.
m
minu arusaamist mööda/ 28. oktoober 2016, 14:12
on seal kolm leeri. Isis, valitsusväed ja mässulised. Kes kellega sõdib, on juba teine teema.
x
xzxz/ 28. oktoober 2016, 16:42

o
Olen/ 28. oktoober 2016, 13:51
rumal ja uldse ei saa aru kes seal sõdivad, kes on kes? Koik tapavad oma rahvust ja lisaks veel toodud venelased ka tapma. Tundub, et eesmärk ongi sõdida. Uldse pole oluline kelle poolel voi mis eesmärkidel.
n
28. oktoober 2016, 13:45
nüüd siis nimetatakse islami terroriste mässulisteks,hm?!
i
issi issi ütle/ 28. oktoober 2016, 13:20
Kas need mässulised on vabadusvõitlejad või?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee