Muusika

Marko Atso: Valter ütles, et on „Oma laulu ei leia ma üles“ eest kõige rohkem raha saanud (5)

Katharina Toomemets, 27. oktoober 2016, 19:48
 TEET MALSROOS
Ansambel Metsatöll on taaselustanud Valter Ojakääru kirjutatud loo „Oma laulu ei leia ma üles“. Bändi trummar Marko Atso kuuleb Valter Ojakääru surmast ajakirjanikult ja edastab bändipoolsed kaastundeavaldused omastele. Lugu jõudis trummari sõnul Metsatöllu repertuaari täiesti juhuslikult. „Meil oli kunagi juttu, et see on ilgelt lahe lugu. Bänd oli mingil kontserdil seda laval ka niisama jämminud. Siis, kui mind veel seal bändis polnud,“ räägib ta. „Ühel hetkel võtsime vastu otsuse, et salvestame uuesti oma plaadi „Terast, mis hangund me hinge“ ja ma käisin üksipäini stuudios trumme lindistamas. Ühel hetkel hakkas mul selle loo alguses olev põhiline riff peas kummitama. Mängisin trummide osa klikitakti järgi kiiresti sisse,“ meenutab Atso, et lugu hakkas tema peas kohe kõlama täpselt nii, nagu see praegu kõlab. Mees mõtles, et kui sellest saab midagi, on tore, kui ei saa, mis seal ikka. „Siis keevitasime sinna ka ülejäänu stuudios juurde, endiselt isegi teadmata, kas sellest

5 KOMMENTAARI

l
Laulu autorilt küll 30. oktoober 2016, 07:49
midagi selle vastu polnud, et need mehed tema laulu esitasid. Sõnade autorilt pole ka nurinat kuulda selle esituse vastu ütlemist pole kuulda olnud. (!Õhtuleht")
See laul sobib neile esitajatele, pole häda midagi. Ootamatusena tuli see esitus ehk seetõttu, et esmaesitaja oli naissolist.
r
Robi 30. oktoober 2016, 05:42
kas see võrrimeeste bänd ikka veel eksisteerib?
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee