Taavi KotkaFoto: Mihkel Maripuu / Postimees
Toimetas Kristin Aasma 26. oktoober 2016 22:30
Ligi neli aastat majandusministeeriumi asekantslerina töötanud Taavi Kotka läheb uuest aastast tagasi erasektorisse, täpset ettevõtet ta ei nimetanud.

“Tulin avalikku sektorisse puhtalt sellepärast, et kui ma oma aktsiad Nortalis ära müüsin, siis sain konkurentsikeelu kaheks aastaks. Toona ma kantsler Marika Priskele lubasin ka, et olen kaks aastat ja sellest kahest on saanud nüüd siis peaaegu juba neli aastat. Ja pean ausalt tunnistama, et ega hing ihkab sinna erasektorisse ikka tagasi,” ütles Kotka “Pealtnägijale” antud intervjuus, vahendas ERRi uudisteportaal.

Aasta algul südameoperatsioonil käinud Taavi Kotka kinnitas, et tema lahkumisotsus ei ole absoluutselt seotud tervisega.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

riigile saab teha eraõigusliku abimajandi eredidentsuse teemadel jm 27. oktoober 2016 10:20
Kas nii? et nägi, et see erisidentsuse eesti asi mida ajas ei lähe kuhugi edasi ja siis tõmbas jehhat enne kui oleks pidanud hakkama seletama ja uusi ettepanekuid tegema mida sellega nüüd peale hakata ja kuhu edasi tüürida?
Muidugi hiljem saab konsultatsiooni müüa firma alt ;)
??? 27. oktoober 2016 06:51
Jubaammu ei usu,ei pööra tähelepanu nendele "mina kiidan sind ja sina kiida mind" esitlustele. E-residentsus? No ei veena selle e-residentsuse kiitmine tegija enda poolt. Enne vaja näha seda suurt kasu ja siis kiita, mitte vastupidi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS