Eesti uudised

Reformierakond võttis Kallase personaalküsimuse päevakorrast (1)

Karoliina Vasli, 27. oktoober 2016 04:00
SIIA VÕI SINNA?: Presidendiametist jäi Siim Kallas ilma ja peab nüüd otsustama, mis suunas edasi minna. Reformierakonna esimees Taavi Rõivas aga usub, et tülikirves on maha maetud ja erakond saab ühtselt tema valitud teed edasi minna. Foto: Arno Saar

"Minu toetajad leidsid ka, et aitab küll! Tõmbame joone alla ja vaatame, mis tulevikus saab," ütles Siim Kallas pärast eilset Reformierakonna koosolekut. Ja lubas, et uut parteid ta ei loo. Iseasi on aga see, kas parteis sisepingeid enam üldse pole, nagu väitis erakonna juht Taavi Rõivas.

Reformierakonna juhatus kogunes eile ennelõunal koosolekule, kus riigihalduse minister Arto Aas tutvustas omavalitsuste uut rahastamismudelit. Ent nii avalikkust kui ka parteilasi huvitas enam järgnenu – siis võeti luubi alla erakonna asutaja Siim Kallase viimase aja väljaütlemised.

Vähem kui kaks nädalat tagasi särasid online-meedias pealkirjad stiilis "Pettunud Siim Kallas ei välista uue erakonna loomist", ning loomulikult ajas see osa reformierakondlasi pehmelt öeldes tagajalgadele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.10.2016
Juhtkiri | Oravate sisetüli segab tööd peaministrierakonnana
26.10.2016
Seisukoht | Siim ja Edgar - saatusevennad
26.10.2016
Rõivas erakonna sisepingetest: valimistasime pettumuse neile, kes lootsid skandaali ja intriigi
26.10.2016
Siim Kallas oma edasisest rollist poliitikas: ausalt öeldes konkreetset plaani polegi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee