Maailm

AUSTRIA POLIITIK: Merkel on Euroopa ohtlikeim naine

Toimetas Aadu Hiietamm, 27. oktoober 2016 04:00

42 KOMMENTAARI

A
!!!/ 27. oktoober 2016 17:13
Angela Merkel on ju INGEL! (angela = ingel). Aga vaimustunult juubeldada on veel vara. Sest inglid pole mitte taeva saadikud. Lisaks taevastele inglitele on ka põrguinglid. Ning moslemitel on omad, Allahit teenivad inglid. Tuleb hoolikalt kaaluda ning mõelda, millise ingliga meil frau Merkeli puhul tegemist on.
s
27. oktoober 2016 20:44
selles pole kahtlust ka mitte-tegemist on ehtsa põrguingliga,luciferi endaga!
h
Huugo/ 27. oktoober 2016 15:59
See on muidugist tõsine avaldus riigist kelle järeltulijad kunagi peatasid moslemite pealetungi. Kõikide moslemite ja negrude vanaema solvamine on loomulikult taunitav. Peaks tunnustama tema tööd FDJs/vaba saksa noorsugu ja koostööd KGB; FSBga jne. et euroopast saaks multikulturaalne konglomeraat
i
Iroonman./ 27. oktoober 2016 11:51
Naised ei julge midagi radikaalset ette võtta? Kas proua Merkeli ettevõtmised pole küllalt radikaalsed olnud? Kus seda enne kuuldud-nähtud, et tehakse piirid lahti ja lausa kutsutakse võõraid rahvaid oma maad üle ujutama? Et milles see radikaalsus veel seisnema peaks?
t
teadmiseks/ 27. oktoober 2016 20:36
Tänapäeval ei määrata riigijuhtideks tarku ja tugevaid isiksusi.Valitakse tublisid käsutäitjaid,kes on oma võimetelt "kolmelised" ning kes täidavad sekretäri ülesandeid.Viimasel ajal käib agressivne kampaania naiste upitamiseks riigijuhtideks,sest nnaised on alati olnud tublid käsutäitjad oma alalhoidliku loomu poolest.neid on väga kerge hirmutada.
a
arvamus/ 27. oktoober 2016 11:33
Probleemiks ei ole islam,sest selle võib hävitada paari aastaga.Probleem on selles suunises:"..me viime riike ja rahvaid ühest pettumusest teise,kuni nad meeleheitel end meie jalge ette heidavad!"Meie ühiskonnal on käed kinni seotud,ning meil on keelatud võidelda!Kurja juur on vohava juudifasism,mis on sisuliselt ülifasism oma varjatuse tõttu!Kui me seda ei peata,siis kaasneb sellega nwo ja valge rassi hävitamine!Vastumürk selleleon natsionalistlik fasism.Et see võimust võtaks,peame eemaldama meid juhtima pandud geneetilised ja moraalsed ebardid!Ka naiste ja laste koht ei ole riigitüüri juures.Kindlust peavad kaitsma mehed ja naised peavad andma meestele motivatsiooni ja moraalset tuge.Põhjus on lihtne,sest naise ajul on looduse poolt kodeeritud ülesanne-paarituda tugevamaga!Kui naine tajub,et kindluse müüride alla on koguneneu tugevamad isased,siis ta avab kindluse väravad,hoolimata oma laste saatusest!
i
Iroonman./ 27. oktoober 2016 12:06
Kui mõtleksid veel? Kommunistid ei suutnud usku inimeste peadest cirka sajandiga peletada ja sina arvad islami võivat paari aastaga hävitada? Kes küll sellised mõttehiiglased sünnitanud on?
õ
Õpi/ 27. oktoober 2016 13:16
poja, enne kui rumalusi kirjutad. Selle saasta lahti koorimiseks mis praegu paari aastaga on korda saadetud läheb aastakümneid. Islami usk ütleb üht, kes taganeb islami usust see peab surema. Vabastab euroopa sellest s..stast ainult ühene nõue, islamist peab oma usust lahti ütlema kui tahab euroopas elada.
k
KK/ 27. oktoober 2016 13:35
Pealegi on islami eesmärk- mitte varjatud- hävitada kõik kes islami vastu ei võta peade maharaiumise läbi. Kas keegi veel küsib- on islam rahumeelne. Ennem kui sõna võtta on vaja islami suunal teha taustauuringut mitte lahmida mida naised saunas rääkisid. Juba Piibel ütleb Vanas Testamendis et kuna Aabrahamil oli 2 poega Ismael- väga sarnane muide islamiga- saadud siis ümmardajaga ja teine Iisak, kes oli Jumala ime ehk tõotuse poeg. nüüd Ismael on araablaste esiisa, ja tema kohta ütles Jumal- tema käsi on kõigi vastu ja kõik on tema vastu. Kuidagi väga väga aktuaalne tänasel päeval. Iisak on siis juudi liini esisisa, kuigi juudi rahva algust loetakse Aabrahamist. Mis rahumeelsest islamist te räägite. Pealegi on islami juured ka iidsete KUU jumala kummardamisest, kus vastavalt traditsioonile- Kuu Jumal oli pull kes vägistas naisterahva Europe. Antud poliitilises kontekstis väga paikapanev. samuti ootavad islamistid et nede seast tõuseks siis meie arusaama järgi Antiktistus, kes allutab kiibi näol kogu maailma ennast kummardama. siin on ikka väga hirmsad tuleviku väljavaated.
v
vastu arvamus/ 27. oktoober 2016 13:28
Tehakse seda kõike raha nimel olgu ta mees või naine. See paaritumise jutt on vananenud.
Seda räägivad vaid mammona kummardajad isased kes tegutsevad kiima ajel ja ei tea mis on ARMASTUS inimkonna vastu.
e
ema poolt juut/ 27. oktoober 2016 13:35
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/
Kui on olemas nn Kantslerakti nõuded Saksamaale ja varasem nn Barcelona lepped 60 millioni neegri sisseveoks, siis, kas kõik toimuv polegi sellistest lepetest-nõuetest tingitud?
Euroopas on osades riikides, näiteks Hispaanias, noorte töötus ligi 40% kuid ometigi põhjendatakse neegrite importi kui tulevase töökate põua leevendust.
Kas pole tegu pigem ikka alasurutud Saksamaa kasutamisega, läbi pagulaskvootide pealesurumise, kogu Euroopa moslemiseerimiseks, rahvaste veresegamiseks ?
n
naised poliitikas/ 27. oktoober 2016 11:32
veavadki euroopa kuristikku,sest naine oma loomult ei julge midagi radikaalselt väljapool kodu ette võtta,vaid soovitab,et istume,räägime,joome kohvi,räägime veel ja loodame ,et ehk kuidagi asi laheneb.Saime meiegi oma kersti ja see tähendab,et ka meil lähevad asjad veel halvemaks,said inglasedki oma thatcheri ja selle asemel,et tööstust moderniseerida,lasti sel lihtsalt hävineda või müüdi välismaalastele maha ja kunagisest võimsast tööstusriigist on saanud laenude peal elav moodustis.
l
leo/ 27. oktoober 2016 11:14
Endist STASIga seotud komsomolkat on muidugi lihtne niidist tõmmata
s
27. oktoober 2016 10:16
Sõna ohtlik on ülivõrdes ohtlikem ~ kõige ohtlikum (mitte „ohtlikeim“). http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=41
q
Qwert/ 27. oktoober 2016 10:52
Kas ohtlikeim ei tähenda mitte seda, et on üks kõige ohtlikumatest, ehk teisitiöeldes on neid ohtlikke naisi Euroopas teisigi? Filoloogid selgitagu.
n
Näh/ 27. oktoober 2016 09:59
Minu jaoks on Merkel mõrvar ja naiste vägistamise ja ahistamise tulihingeline pooldaja.

s
see jutt,et ohtlik,/ 27. oktoober 2016 09:56
ei muuda midagi.Kõik liikmesriigid peaksid piirid sulgema ja selle jama lõpetama KOHE.See,et Itaalias maa väriseb,annab sinna selge signaali,kuid paljud ei saa sellest aru.
Kui piirid on kinni,pole tädi merkelil oma kohalekutsutud "kalleid külalisi"enam kuhugi panna.
Praegu on ta muretu-kui ära ei mahuta,saadame mujale.
Ehk allahh ise annab märku,et aeg on lõpetada selline kuritegelik smuugeldamine.?
m
millal frau merkel tribunali ette viiakse?/ 27. oktoober 2016 09:10
Hea meel tõdeda, et veel leidub ajudega poliitikuid, kes julgevad tõde välja ütelda ja merkeli tegude vastu protestida, erinevalt Eesti tolerastidest tallalakkujatest.
p
Peale Hitleri kõige kahjulikum sakslane/ 27. oktoober 2016 08:47
Merkel on teinud Euroopale korvamatut kahju!
j
juks/ 27. oktoober 2016 08:53
Ära Hitlerile liiga tee ,sa tead ju ainult võitjate versiooni.
Kuigi oled kuulnud aatompommidest jaapanile ja saksa linnade vaippommitamisest,ei olnud see sõjakuritegu vastupidiselt praegusele aleppo pommitamisele süürias.
Ehk siis sõjakuritegusi tegi vaid Hitler,sest meile nii räägitakse.
ä
ää/ 27. oktoober 2016 08:45
On. Sest tagajärjed alles tulevad ja peale seda ei kahtle selle poliitiku sõnades enam keegi.
k
K. Kallas teab paremini > "Meile on neid vaja", nii ta kindlalt ka meedias mainis!/ 27. oktoober 2016 11:31
Poliitikud saavad eksida oma innuka jutuga, sageli saavad sellest alguse suuremad "rahutused" riikide vahel ja seda on Euroopas ka tunda. Euroopal on "kyllusesalv" ammu kuhjas. Kas Euroopa on merkelimaaniast kosuv? Mitte niipea, kahjuks on sissetallatud radadel taas liikumine hoogustumas ja austerlasel on mure ning temagi pole enesepetja.
1
11:31 ,mainis jah,kuid ta ei tea rahva arvamust./ 27. oktoober 2016 11:52
minul neid küll vaja pole ja kui tekib hirmus huvi nende elukäigu vastu,sõidan sinna kohale ja uurin,mitte ei vea neid siia.
Eelpoolnimetatud poliitik näitab sõnaselgelt kui hooliv ta oma valija suhtes on.Mitte tema üksi,neid toletäste on veelgi,kes" hoolivad."
s
Seni/ 27. oktoober 2016 08:44
kuni ei nõuta muslimi usulistel emigreerumisel Euroopasse oma usust lahti ütlemist on euroopa kultuur ja rahvused ohustatud.
Islam ei anna usulisi valikuid naistele ja lastele. Islami mehest sündinud lapsed usku valida ei saa. Nemad on muslimid. Muslimi naine võib abielluda vaid muslimist mehega. Muslimist mees võib abielluda muslimist, kristlasest, juudist, zoroastristist või hinduistist naisega. Nende lapsed on muslimid. Selline demograafiline tee pidi prohvet Muhamedi arusaamist mööda muutma maailma ajapikku ainitiselt islamlikuks.
Ususallivus islamis piirdub ’’raamaturahvastega’’ ning need on islamile vaimselt allutatud ega saa olla islami kõrval võrdväärsed. Jutt käib kristlastest, judaistidest, zoroastristidest ja hinduistidest. Nõukogude marksism talus samuti mitmeid maailmavaateid, millega tehti koostööd ning väideldi. Selleks olid sotsialistid, rahuliikumised, rahvuslikud vabadusliikumised jne… Neid taluti, kuid marksitliku täiuseni ühiskonna käsitlemisel ei küündinud neist marksistide arvates keegi. Marksismile vaenulikesse ja laostavatesse ideoloogiatesse (kapitalistlik kord) oli suhtumine ühene – need tuleb hävitada. Nii Nõukogude Liidu käsilased kui ka paljud islamistid, kes neavad Õhtumaade ühiskonda ja ennustavad talle kadu, nautisid(vad) Lääne ühiskonna võimalusi. Püüdes seda samas seestpoolt igati õõnestada. Ülaltooduga ei piirdu islami ja marksismi praktika sarnasus.
Paraku on neil üks oluline erinevus. Marksism oli ajaloolises mõttes hiline ja juurdumatu nähtus. Islam on aga juurdunud üle tuhande aasta. Sisuliselt on islami sallivus muu maailmavaate allutamise sallivus. See ei anna inimestele maailmavaatelisi vabadusi ja valikuid ning on seetõttu praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik.
s
27. oktoober 2016 08:16
See on muidugi ilmselge liialdus.
k
Kokkuvõte/ 27. oktoober 2016 09:05
Seetõttu on islam praegusel kujul Lääne ühiskonnale sobimatu ja ohtlik, pole kuidagi liialdatud. Kokkupõrge kahe tsivilisatsiooni vahel on vältimatu, kui tekivad alad, kus kultuurid üksteist lämmatama hakkavad. Seega piiride sulgemine on ainuvõimalik lahendus.
s
Sündinud Rassist./ 27. oktoober 2016 08:15
Väga täpselt öeldud.Lõpuks hakkavad suud lahti minema,aga hiljavõitu.Käkk on keeratud.
o
ohtlik?ohtlik?/ 27. oktoober 2016 08:04
miks temaga siis midagi ette ei võeta? Need kes seda ohtlikkust pealt vaatavad on veelgi ohtlikumad.

l
Lihtne/ 27. oktoober 2016 07:56
k
Kes küll/ 3. jaanuar 2018 20:25
valivad sellist inimest tagasi, kes laseb sellisel olukorral seal vohada? Kas seal maal siis oma rahvusest inimesi enam üldse ei ela, vaid puhtalt migrandid? Ja kas nendel viimastel on siis nii suured õigused kätte antud, et ainult nende valik loeb? Süüdistate küll seda valitsust, kes saatis nii meie kui ka oma rahva seast targemaid päid külmale maale, kuid ka sealt tuldi veel tagasi. Praegu aga , mida tehakse, ja koer ka ei tohi haugatada. Keda me siis nüüd kummardame?
v
viis migranti/ 27. oktoober 2016 07:28
vägistasid ja tapsid saksa tüdruku,alasti laiba viskasid tänavale
f
Frequent /poller// 27. oktoober 2016 13:52
Kasutatud kraam tuleb ikka minema visata. Saksa naised hääletasid sellise idiootse poliitika poolt ja kutsusid need tõugud omale koju, las mädanevad nyyd inside out.
7
7.päeva adventist/ 27. oktoober 2016 06:52
Kui president Kaljulaid on ustav Merkeli pagulaspoliitika elluviija,siis on Eesti hädas ja rahvas peaks presidenti suunama ja ohjeldama,julgem peaks rahvas olema.
a
Alar1 to 7.päeva adventist/ 27. oktoober 2016 10:04
Mida puutub siia Eesti president? Ta pole veel kuud aegagi saanud ametis olla! Peale selle pole Eesti presidendil mingisugustki võimu mingit poliitikat ellu viia. Kas teil KE-s või EKRE-s õpetatakse teistmoodi? Kust selline harimatus?
a
allahi angela/ 27. oktoober 2016 04:54
Angela on tagurpidi Hitler. Hitler tahtis sakslased valitsevaks rahvuseks teha, merkel hävitab selle rahvuse.
k
Kuuuurija/ 27. oktoober 2016 04:56
Mõlemad juudid! Adolf küll vaid pooljuut, nagu Stalin või Leningi.
t
27. oktoober 2016 10:08
täpselt sama programmi viivad ellu, üks tegi ettevalmistusi, teine jätkab, mingit vahet ei ole.
k
Kuuuurija/ 27. oktoober 2016 04:11
Kõik võimu juures olevad Jeesusetapjate rahvuskaaslased on väga ohtlikud.
k
Kuuuurija/ 27. oktoober 2016 04:08
Kõik võimu juures olevad juudid on väga ohtlikud!
j
Jep/ 27. oktoober 2016 06:26
Merkel iseenesest ohtlik ei ole, ohtlikuks teeb teda Blindenbergide, põllemeeste ja judode grupeering, kellede tankist ta on.
Kantslerina on ta aeg järgmisel aastal läbi peale valimisi, tool kõigub juba praegugi.
j
jaak/ 27. oktoober 2016 08:50
Eesti rahval vedas,et ta Siimust pääses-
t
to Jaak/ 27. oktoober 2016 10:10
See ei tähenda veel pääsemist, sõda kestab.