Maailm

AUSTRIA POLIITIK: Merkel on Euroopa ohtlikeim naine (42)

Toimetas Aadu Hiietamm, 27. oktoober 2016, 04:00
Angela MerkelFoto: AFP / Scanpix
Austria suuruselt kolmanda poliitilise jõu, parempopulistliku Vabaduspartei liider Heinz-Christian Strache nimetas riigi eilse rahvuspüha künnisel peetud traditsioonilises kõnes Saksamaa liidukantslerit Angela Merkelit kõige ohtlikumaks naiseks Euroopas, vahendab Kronen Zeitung.

Heinz-Christian StracheFoto: Reuters / Scanpix

Samal teemal

Strache sõnul tekitas Merkeli kriminaalne põgenikepoliitika migrantide pidurdamatu juurdevoolu ja avas kõik sissepääsud islamistidele, vaesusimmigrantidele ja õnneotsijatele, kelle maailmapilt Euroopasse ei sobi.

Seetõttu on katastroof juba ette programmeeritud ja välistatud pole koguni kodusõja puhkemine.

Strache rõhutas ka, et Türgi ei ole veel mingil juhul küps Euroopa Liitu astumiseks, sest selle riigi liitumine tooks meile inimesed, kes ei mõtle integreerumisele.

Strache kiitis Vabaduspartei presidendikandidaati Norbert Hoferit, kellest saaks presidendiks valimisel Austria hea kaitsja.

Heinz-Christian Strache ja Norbert HoferFoto: AFP / Scanpix

22. mail toimunud presidendivalimiste teine voor läks Austrias teatavasti protseduurireeglite rikkumise tõttu kordamisele ja toimub pärast hääletusedelite jagamisega seotud segadust algselt planeeritud 2. oktoobri asemel 4. detsembril.

Norbert Hoferile astub seal vastu Roheliste Partei endine juht Alexander Van der Bellen.

42 KOMMENTAARI

A
!!! 27. oktoober 2016, 17:13
Angela Merkel on ju INGEL! (angela = ingel). Aga vaimustunult juubeldada on veel vara. Sest inglid pole mitte taeva saadikud. Lisaks taevastele inglit...
(loe edasi)
h
Huugo 27. oktoober 2016, 15:59
See on muidugist tõsine avaldus riigist kelle järeltulijad kunagi peatasid moslemite pealetungi. Kõikide moslemite ja negrude vanaema solvamine on loomulikult taunitav. Peaks tunnustama tema tööd FDJs/vaba saksa noorsugu ja koostööd KGB; FSBga jne. et euroopast saaks multikulturaalne konglomeraat
Loe kõiki (42)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee