Seltskond

Briti poptäht sundis teismeeas oma ema surmavat üledoosi võtma 

Õhtuleht.ee, 26. oktoober 2016, 11:44
Kerry Katona Ken McKay/ITV/REX
Atomic Kitteni lauljatar Kerry Katona tunnistas telesaate “In Therapy” võtetel pisarsilmi, et utsitas 15aastasena oma narkomaanist ema enesetappu toime panema.

“Ema oli peikast lahku läinud ja tahtis surra,” rääkis mitmes reality-sarjas esinenud ja ohtralt skandaalidesse sattunud Kerry. Tütar kogus vannitoas kokku kõik ravimid, mis leidis, ja käskis ema Sue’l need alla neelata. “Võta sisse, sa oled egoist,” olid Kerry sõnad. “Sundisin teda neid sisse võtma, kutsusin kiirabi ja ütlesin, et tulen talle pärast kooli, kui olen eksamid ära teinud, haiglasse järele," vahendab Daily Mail. 

Kerry lapsepõlv oli keeruline. Teda kasvatas kokku neli kasuperet ning ta käis kaheksas eri koolis. 16aastaselt jättis tüdruk kooli pooleli, et sületantsijaks hakata.

Emaga on ta nüüdseks rahu sõlminud, kuid oma viie lapse elu on depressiooni ja uimastisõltuvusega võitlev Kerry kibedaks teinud. Ta palus saates lastelt kõige eest vabandust ja rääkis, et on lasknud nende nimed oma randmetele tätoveerida, et tal ei tekiks eales isu veene läbi lõigata.

Samal teemal

13. jaanuar 2018, 12:02
Poptäht salenes imesüstide abil poolteise kuuga 12 kilo!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee