Krimi

Krimiteated kolmapäeval: libe segas liiklemist (1)

Maria Rozbaum, 26. oktoober 2016, 12:36
Foto: Anni Õnneleid
Esimene lumi tõi libeda ja sellega kaasnes tavapärasest enam plekimõlkimist. Politsei hoiatab, et liikluses tuleb hetkel eriti tähelepanelik olla ja kindlasti suverehvid talveomade vastu vahetada.

Nüüd laekunud teadetest järjekorras.

LÄÄNEMAA:

 • Eile avastati, et Haapsalus Tamme tänaval on kahest garaažiboksist varastatud tööriistu. Kahju on selgitamisel. 
 • Eile kella 12 paiku avastati, et Ridala vallas Koidu külas on lukustatud sõiduki pagasiruumist varastatud mootorsaag ja tööriistakohver. Kahju on 1000 eurot
 • Eile kella 9 paiku avastati, et Ridala vallas Panga külas on kõrvalhoonest varastatud elektritrell ja tiigersaag. Esialgne kahju on 2000 eurot.

 TALLINN:

 • Eile teatati, et Mustamäel Akadeemia teel ähvardas 66-aastane mees 27- ja 50-aastast naist ning 33-aastast meest. Politseinikud pidasid mehe kinni.

HARJUMAA:

 • Eile õhtul kell 21.13 teatati Häirekeskusele tulekahjust Kose vallas Kolu külas, kus põles Flagmore AS-i lipumastivabriku kahekorruseline lao- ja tootmishoone, mis hävis tules. Päästjad hoidsid ära tule leviku kontorile ja teisele laohoonele. Kustutustööd lõpetati kella 03.39ks, keegi viga ei saanud.
  Tulekahju sai alguse hoone laoruumist, põlengu täpsema tekkepõhjuse selgitab uurimine.
  Täna hommikul käisid päästjad samal aadressil, et teha järelkustutus.

POMMIGRUPP:

 • Eile tegid demineerijad kahjutuks Tallinnast leitud lõhkepaketi ja signaalraketi ning Rae vallast leitud 76 mm mürsu.
 • Eile tehti kahjutuks Jõhvi vallas Pajualuse külas põllutööde käigus leitud 50 kilogrammine lennukipomm.

IDA-VIRUMAA:

 • Eile kell 12.07 Tudulinna vallas Pikati külas eemaldasid päästjad sõiduteele kukkunud puu.
 • Eile kell 9.40 Häirekeskus sai teate, et Sillamäel  A.Tšehhovi tänaval  jõe kaldal on puu tugevalt vajunud kobraste tegevuse tõttu. Päästjad saagisid puu maha ja kõrvaldasid ohu.
 • Eile kell 02.43 Kohtla-Järvel Järve linnaosas Käva tänaval kustutasid päästjad kulupõlengu.
 • Eile kell 02.22 teatati Häirekeskusele, et Kohtla-Järvel  Järve linnaosas F. R. Kreutzwaldi tänaval põlevad garaažid. Päästjate kohale saabudes põlesid 5x4m garaažid ja ühes garaažis olev auto. Päästjad koheselt alustasid kustutamisega ja kell  2.42 tulekahju oli lokaliseeritud. Põleng oli kustutatud kella 4.42ks. Sündmuskohale oli kutsutud politsei. Tulekahju tekkepõhjuse selgitab välja uurimine.

TARTUMAA:

 • Eile kell 10.12 tuli teade Tartus bussijaama juures jõkke kukkunud inimesest. Päästjad tõid teadvusetu mehe veest välja ja andsid kiirabile üle. Tema elu kahjuks päästa ei õnnestunud.
 • Eile kell 15.27 tuli häirekeskusele teade Tartust Kalda teel asuvast kortermajast, kus teataja tundis köögis tugevat gaasilõhna. Kohapeal selgus, et lekkis köögi gaasipliidi kraan ning korteriomanikul on vaja gaasiseadmete remontijat, et kraan vahetada.

VALGAMAA:

 • Eile kell 8.09 teatati häirekeskusele Otepää vallas Pedajamäe külas libeduse tõttu kraavi sõitnud veoautost. Juhi viis kiirabi haiglasse kontrolli. Päästjad kõrvaldasid süttimisohu ning kuna auto asus kurvile lähedal, reguleerisid liiklust, kuni puksiir kell 11.58 auto minema vedas, ja puhastasid seejärel tee.

LIIKLUS:

 • Eile kella 07.15 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Peterburi tee 16 juures, kus 30-aastane mees sõitis sõiduautoga Škoda Fabia otsa reguleerimata ülekäigurada ületanud 61-aastasele naisele. Kiirabi toimetas jalakäija Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. 
 • Eile kella 08.10 ajal toimus liiklusõnnetus Valga maakonnas Otepää vallas Rõngu- Otepää- Kanepi mnt 16. kilomeetril, kus 41-aastane mees kaotas lauges kurvis libeduse ja ilmastikuoludele mittevastava kiiruse tõttu kontrolli haagisega veoauto Volvo FH12 üle ning sõitis teelt välja vastu elektriliini posti. Kiirabi toimetas juhi Tartu Ülikooli kliinikumi. 
 • Eile kella 18.20 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Laagna teel Võidujooksu silla juures, kus 64-aastane naine sõitis sõiduautoga Toyota Corolla vasakpööret tehas otsa reguleerimata ülekäigurada ületanud 54-aastasele naisele. Kiirabi toimetas jalakäija Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. 
 • Eile kell 19.31 teatati liiklusõnnetusest Harju maakonnas Muuga külas Maardu ja Meriste tee ristmikul, kus sõiduautot Renault Megane juhtinud 37-aastane mees ei märganud vastassuunas lähenevat ATV-d ning asus sooritama vasakpööret, mille tagajärjel toimus kokkupõrge. Renault juht ja ATV-d juhtinud 29-aastane mees toimetati Ida-Tallinna Keskhaiglasse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee