Galeriid

GALERII | Kolme hukkunu mälestajaid jagus öötundideni (33)

Küllike Rooväli, 25. oktoober 2016 22:13
Mälestajad Pärnamäe teel.Foto: Küllike Rooväli
Kolme Viimsi noormehe hukkumiskohas Pärnamäe teel käis teisipäeval tuhandeid inimesi, kellest enamik möödus avariikohast aeglaselt sõites, sajad peatasid aga auto ja süütasid ka küünla. 

Nii suurt liiklust, kui kogu teisipäevase päeva jooksul, polnud kohalik elanik Jaanus Äigrumäel muul ajal näinud, kui hommikusel ja õhtusel tipptunnil. Eile jagus avariikoha uudistajaid aga kogu päevaks ning eriti tihedaks läks liiklus õhtuse tipptunni ajal. Võib arvata, et paljud Viimsi inimesed valisid Merivälje tee asemel kojutulekuks Pärnamäe tee, et oma silmaga õnnetuspaik üle vaadata.

Nii liikuski tundide vältel õnnetuskohast mööda aeglaselt liikuv autovool, teeservad olid aga täis pargitud küünlaid tooma tulnud mälestajate sõidukeid. Palju oli noori, enamus ilmselt Viimsi keskkooli õpilased, aga ka nende sõpru ja tuttavaid. Paljud kooliealised olid küünalt tooma tulnud koos vanematega, paljud lapsevanemad aga koos väikeste lastega.

Kuigi hukkunud olid eestlased, rääkisid paljud leinajad vene keeles, oli ka eakamaid inimesi ning tööriietes möödasõitjaid, kes ei pidanud paljuks korra pea langetada.

Samal teemal

15.10.2016
FOTOD JA VIDEO | Sada inglit valvab poiste hukkumiskohta
09.10.2016
Pärnamäe teel toimunud surmaavarii menetlus lõpetatakse: õnnetuse põhjustas kihutamine
31.09.2016
Politsei suhtles Pärnamäe surmasõidukis viibinud neljanda noormehega
31.09.2016
Kuidas eksperdid arvutavad välja liiklusõnnetuse kiiruse?