Kommentaar

(:)kivisildnik | (:)RBGT – Rail Baltic Gay Transsexual ehk kuidas pidada infosõda (31)

(:)kivisildnik, Äärekosmos, 21.10.2016, 23. oktoober 2016 19:09
Ma kirjutan seda lugu kiirustades, hea oleks enne uut ilmasõda valmis saada, muidu jääb hingele kripeldama. Sõjahüsteeriat õhutavaid uudiseid on vastikult palju, just kirjutati sellest, et jänkid viivad oma väekontingendi Norrasse. Vastik vandenõuteooria, aga madala haridustasemega ullikesed loevad ja usuvad.

Lihtne on kirjutada, napalm inspireerib, õhus on keedetud munarakkude lõhna. Ma saan aru, et meedia võtab enne sõda viimast uue ja vana presidendi teemadel. Pärast esimest vaippommitamist on nad paremal juhul emigreerunud. Selleks on meil plaan ja seda on samuti hoolega harjutatud. Ma julgen oletada, et sõja ajal tõuseb meie juhtivaks poliitikuks Edgar Savisaar. Siin on mitmeid väga olulisi põhjuseid: sõjainvaliididele ja tsiviilohvritele on ta oma jope – ratastoolimees. Tema mõistab meie kannatusi.

Sõjaks valmis

Kuidas lihtne inimene peaks sõjaks valmistuma? Kõige parem oleks lihtsal inimesel muidugi sõja ajaks presidendiks tõusta, siis hoolitsevad tema eest selleks volitatud isikud. Üks lihtne inimene on meil sel viisil väga hästi kaitstud ja hoitud. Ka üks on tagalas asjaks. Ülejäänud tavalistel inimestel muidugi ei maksa hellitada liigset lootust. Konserve võib osta, aga kui poed on puhtaks rüüstatud, võtavad targemad su konservid niikuinii ära.

Mu meelest on väga mõistlik lisaks konservidele varuda ka ilutulestikuvahendeid, eriti neid, mis kõva pauku teevad. Sõja ajal õpivad inimesed kiiresti pauku kartma ja kui paar põmakat ära paned, siis saab su konservid ja makaronid kätte ainult kaitseliidu eliitpataljoniga. Õnneks tuleb kaitseliitlastel oma konservid esialgu vennalikult ära jagada ning laskemoonaladusid ülekaalukate jahimeeste ning rahumeelsete peintpooli klubide eest kaitsta. See annab neile mõneks ajaks tegevust.

Äsja oli juttu sellest, et igaüks peaks endale otsima maakoha, kuhu sõja ajal minna. Maakoha leidmine ei ole tänapäeval raske, on igasugused kuugelmäpid ja värgid, need tuleb muidugi enne sõda välja trükkida. Kui elektrijamad maa pealt pühitakse, siis on kuugeldamisel pikaks ajaks lõpp, aga kui sõjaõnn pöörab ning kuugelmeistrid koos muude sodomiitidega tribunali alla lähevad, siis tuleb see värk üldse ära unustada.

Maakoha võid leida, aga maainimest juba mütsiga ei löö, igaühel on tarenurgas mõni vereproovi võtmiseks sobilik auguraud. Meil Tihemetsaski valmis uus kaitseliidu rajatis, sõida aga maale, Tõllapulga ristmikul näeme. Maale kolimiseks oleks vaja granaadiheitjat või kuulipildujat – aga mis korralik kuulipilduja tänapäeval maksab? Meie palkade juures ei tule kõne allagi.

Osta anatoomia õpik

Ma olen täiesti kindel, et maainimesed suudavad ennast linna marodööride vastu edukalt kaitsta. Talina ja Tartu lähistel on muidugi raskem, sest positsioonidele tuleb vedada tööstuslikus koguses laskemoona ja kuulipildurid peavad töötama kolmes vahetuses.

Kuid seda ei ole kauaks, entusiasm kustub kiiresti, pärast seda kui kolmandik linlasi on edututel väljamurdmiskatsetel maha niidetud, valivad nad vabatahtlikult demokraatliku kannibalismi arengusuuna. Iga päev valitakse vabadel ja salajastel hääletustes hommikusöök, lõuna ja õhtuoode. Selleks peaks igaüks endale varakult soetama anatoomia altlase või õpiku, paremat tükki pimesi endale ei kraba.

Eks ta alguses harjumatu ole, aga ikka parem kui kartulikoori õgida. Varude soetamine on eelpoolmainitud põhjustel libe tee, sõjaks tuleb valmistuda eelkõige moraali ja lihaseid tugevdades. Trügige alati bussi ja järjekordades, see on odav treening ja lahinguolukorrale palju lähemal kui jõusaalis töllerdamine. Kui teete kontoritööd, siis tõstke oma kirjutuslaud iga tunni järel kümme korda üles. Pole tähtis, mida teised mõtlevad või ütlevad – las naeravad, teie naerate pärast, ja rasvase lõuaga.

Linnade pommitamine

Ärge lootke sellele, et Venemaa on loll paaririik, täitsa maoli omadega, ammuilma laostunud ja täielik kaosesse paisatud, tänu meie halastamatule majandusblokaadile. Venemaa on ogar koerapöörirohtu mäletsenud mäger, tahtes rünnata Baltikumi võib ta anda tuumalöögi Mongoolia või Somaali pihta. Aga kuna tegu on siiski täiesti ennustamatu ja eriti madalalaubalise seltskonnaga, siis võivad Pentagonile mõeldud raketid Valga maa pealt pühkida.

Ka sellisteks arenguteks tuleb olla valmis. Kasutan siinkohal võimalust ning jätan hüvasti kõigi Valgas baseeruvate sõprade ja sugulastega – Aarne, sa oli paras nadikael, aga ma meenutan sind alati hea sõnaga. Seda ma luban. Kuid veelgi tähtsam on vaenlase eksitamine, tuleb tõmmata vaenlase tuli väheolulise või petusihtmärgi peale.

Parim variant selleks on Reil Booltik, millekski pole teda vaja ja kellelgi pole tast kahju. Mingi mulaaži võiks RB trassile siiski püsti ajada, pole vahet, kas funktsioneerib või mitte, pommitamiseks käib küll. Me kasutame siin alatut sõjakavalust. Nimetame RB ümber RBGT ehk Rail Baltic Gay Transsexual projektiks, see on siis maakeeli: hädaldama balti homo transseksuaal.

RBGT – meie suurim sõjasaladus

Pooletoobiste ajakirjanike ja reeturite abil haibime RBGT d kui meie kõige suuremat sõjasaladust ja imerelva, mis on teaduse ja tehnika revolutsiooni suursaavutus ning pealegi kuidagi homovärk ka. Cerni- ja naisuuringute põhjal loodud Norra naftarahaga. Tiblad aga homovärki vihkavad ja kardavad, kindlasti lähevad närvi ja hakkavad pommitama. Kui saavad pihta, on hea, kui ei saa, pole hullu. Nii ehk teisiti päästame elusid ja varastame euroraha.

Igaüks saab infosõjas kaasa lüüa, kui teil on tuttav reetur, mõjuagent, sotsialist või kultuuriatašee, siis öelge talle, et teate ühte head RBGT anekdooti, siis aga tehke tõsist nägu ja öelge, et läks meelest ära ja keerake jutt ilmale.

Samal teemal

29.11.2016
Rail Baltic: palju räägitud, aga rahvale suhteliselt tundmatu projekt