Loomad

PILTUUDIS | Puudutusi mittetaluv autistlik poiss leidis imelise kontakti koeraga (9)

Toimetas Piret Kütt, 21. oktoober 2016, 14:11
Foto: Facebook
Sel nädalal on sotsiaalmeedias jagatud palju fotot, millel näha, kuidas autistlik poiss, kes ei talu kallistusi ega puudutusi, on leidnud südamliku sideme koeraga. Taamal istub lapse ema, kes on katnud oma suu käega, üritades sedasi taltsutada oma rõõmupisaraid, et mitte häirida neid erakordseid hetki.

Koer kuulub organisatsioonile 4 Paws For Ability, kes laenab oma hoolealuseid just haigetele lastele nende ravi toetamiseks. Ühing jagab sotsiaalmeedias ema rõõmu: "Kaalusin seda fotot oma inetu nutunäo pärast mitte jagada, kuid otsustasin, et see on liiga tähtis." Nii kirjutas autistliku poisi ema. "See pilt on tehtud päeval, mil mu viieaastane poeg oli lõpuks nõus istuma uue teenistuskoera kõrvale."

Lapse emal on igapäevaselt võimatu oma poega viimase hirmude tõttu riietada, pesta ja kallistada. Seni on ebaõnnestunud ka kõik katsed luua sõbrasuhet mõne lapsega.

Samal teemal

2. aprill 2016, 06:00
Igal inimesel on autismi teket soodustavaid geene

9 KOMMENTAARI

n
novat 22. oktoober 2016, 17:57
Poiss ei talunud puudutusi aga ühes artiklis oli selle nädala alguses juttu,kus 1.klassi lapsele kutsuti politsei kui ta õpetajale vastu hakkas, kui see tikkus teda kallistama...Isegi ei pea olema autist, et mitte sallida kui suured inimesed käperdama, (oih! Kallistama) kipuvad.
u
uus katse 21. oktoober 2016, 19:17
eks loomad ongi ju ausamad kui inimesed...
kuid- miks koera koon on kinni seotud
Loe kõiki (9)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee