Maailm

Pedofiilist vaimulik vahistati viieaastase tüdruku joonistuste põhjal (27)

Aadu Hiietamm, 21. oktoober 2016 04:00
ASITÕEND: Viieaastane tüdruk kujutas joonistustel ennast ja teda seksuaalselt rünnanud 54aastast pastorit. Foto: Politsei
Brasiilias Montes Clarosi linnas ootab eeluurimisvanglas oma saatust 54aastane vaimulik Joao da Silva. Ta vahistati nädal tagasi viieaastase tüdruku joonistuste põhjal. Pastorit kahtlustatakse tüdruku seksuaalses kuritarvitamises, vahendab portaal EM Digital.

Esimene kahtlus, et kõik ei ole korras, tekkis tüdruku vanematel jaanuaris. Tütar oli käinud mõni kuu kiriku juures inglise keelt õppimas.

Ootamatult keeldus ta aga tundi minemast. Samuti suhtus tüdruk umbusuga isasse ja teistesse täiskasvanud meestesse.

Vanemad viisid tütre psühholoogi juurde. Viimane kuulis tüdrukult, et teda oli inglise keele tunni ajal seksuaalselt kuritarvitatud. Tüdruku sõnul oli pastor võtnud tal riided seljast ja silitanud jalgevahet.

"Päris seksini asi ei läinud, kuid tegemist on igal juhul seksuaalse kuritarvitusega," ütles Karine Maia, kes nõustab Montes Clarosi linnas vägivalla all kannatavaid naisi.

Vanemad läksid seejärel pastorilt aru pärima. Mees tunnistas, et oli tõesti nende tütart ahistanud. Vanemad informeerisid juhtunust politseid. Esimesel ülekuulamisel võttis pastor tehtud ülestunnistuse aga tagasi.

Politseinikud leidsid tüdruku toast joonistused. Nendel oli tüdruk kujutanud ennast ja teda seksuaalselt rünnanud pastorit.

Kohtunikul tuleb nüüd nende joonistuste põhjal otsustada, kas esitada vaimulikule ametlik süüdistus või lasta ta vabaks.

Samal teemal

15.08.2016
Pedofiil valmistab müügiks laps-kumminukke
02.08.2016
New York keelab sekskurjategijatel Pokémon Go mängimise
28.07.2016
Kohus saatis kaks poissi tapnud pedofiili eluks ajaks vanglasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee