Eesti uudised

Pank loobus Ukraina nõustaja Jaanika Merilo vastu esitatud võlanõudest (5)

LISA KOMMENTAAR

Väike selgitus 20. oktoober 2016 08:57
Nö "tavainimese" korral ei laiene tema kaitseks EU kohtu ülimuslikud artiklid, lahendid jms.
Peaaegu KÕIK siinmail sõlmitud laenulepingud on EU seaduste järgi õigustühised, vähe sellest- need on tühised isegi kohalike seaduste järgi.
EU lahendid on meie kohtutele ülimuslikud, kuid neid rakendatakse üliharva, ehk artiklis kirjeldatud asjas nt.
Nimelt on ka meie seadustes nõue, et laenu tagasimakse ei tohi ületada laenu põhisummat, ehk populaarteaduslikult selgitades, võtate 100 ja üle 200 tagasi makma teid sundida ei saa.
Võin tuua reaalseid pretsedente, milles inimene on kohustatud KOHTUotsusega laenatud 3500 EUR eest tagasi maksma 12 500 EUR, kuigi rehkendus näitab, et summa ei saa olla suurem, kui 7000. On keiss, milles 8500 laenu käendanult mõisteti välja lõpuks 48 000 ja käendaja müüs oma kodu.
Nö finantsasutused on miskipärast kohtu soosingu alla ja täpselt ühesugustes keissides võtavad kohtud teha otsuseid, mis on pöördvõrdelised. Oleneb isikust, tema kaitsjast jne.
Kogu ülejäänud EU õigusruumile on Eestis toimuv täiesti arusaamatu ja seal ka mõeldamatu. Selliste lepingute sõlmijad ehk siis nimetagem neid lepinguid röövlepinguteks ehk liigkasuvõtuks, istuksid teistes riikides kinni!
Õigusabi on tehtud sihikindlalt kättesaamatuks ja inimesed meelitatakse alla kirjutama lepingutele, mille sisust nemad aru ei saa, sest puuduvad igasugused finantsteadmised.
Veel 10 aastat tagasi hõiskas üks ühe suurpanga "halbade laenude osakonna" töötaja: "teie laenate meilt miljoni- meie müüme teie maja ja te jääte IKKA miljoni võlgu". Mõnusa irvega deklareeris ja ütles, et nii ongi.
Tegelikult ongi.
Ainus asi, kuidas orjastamisest ja vaesusest pääseda on pankadega mitte suhelda.
........ 20. oktoober 2016 08:30
Proovi sina liht inimene pangale võlgu jääda koorivad sul jalast viimased püksid
ab 20. oktoober 2016 08:30
see preila võiks küll mõne riidetüki välja vahetada! . https://www.youtube.com/watch?v=2JX_TsO03Jg
ccc 20. oktoober 2016 07:10
Meie usutunnistus on see, et me ei usu mõjuvõimuga kauplemisse 20. oktoober 2016 04:49
Me siiralt usume, et võlgu saab maksta tagasi AINULT sularahas ülekandega.
Me siiralt usume, et isik on TÄHTSUSETU aselinnapea Ukraina suuruselt 4. linnas.
Me siiralt usume, et Swedbanki grupil EI OLE Ukrainas ärihuvisid ega kontoreid ja peakontorist eesti kontoora kohalikule kupjale EI OLE saadetud erijuhiseid oma ülemate poolt.