Eesti uudised

Üle koduläve lubatud õhupuhastaja hakkab hoopis oma tuhandeeurost seadet müüma

Katrin Helend-Aaviku, 19. oktoober 2016 04:00

22 KOMMENTAARI

l
L.P/ 19. oktoober 2016 19:19
Minul on hea kogemus. Lapsel avastati tolmulestade vastu allergia, varem sügas naha verele, mitte ükski rohi ei aidanud, ei aidanud ka toa ja madratsi tuulutamine miinus kraadidel. Peale selle aparaadi soetamist 1,5 aastat tagasi on rahu majas, enam ei ole allergia endast märku andnud. Müügimehed määrivad sulle igasugu jama pähe, kui ise nõrk oled ja "EI" ei suuda öelda - see on paraku nende töö!
t
19. oktoober 2016 23:16
Tüüpiline eestlane-paneb miinust, sest sinu kodu tolumlestadest nüüd on vaba
t
Tore on/ 19. oktoober 2016 15:47
Ma just mötlesin et huvitav kas on veel mönele inimesele helistatud et kindlasti varsti on sellest kuskil kirjutatud ja nii oligi. Just eile helistati mulle ka koju öeldi et ärge pange toru ära kindlasti me ei taha teile midagi pakkuda ega kaela määrida et tahame vaid mööta teie kodus öhu puhtust ja hallitust ja ventilatsiooni jne. no nii vahutas et ma sain ainult mönest sönast aru et tulevad kohe homme hommikul. Önneks ma ytlesin täiega ära et pole mul siin midagi mööta mul on majas igal pool öhku kyllaga aga ta ikka ei tahtnud löpetada önneks ma viskasin toru hargile. No ikkagi tegelevad inimesed pettustega ja algul valetavad et lihtsalt tuppa saada. Ja mötle just täna loengi sellest oh päris hea meel et sain endast vöitu et mitte lasta vööraid inimesi enda majja.
Ü
Samas.../ 19. oktoober 2016 12:56
Üle koduläve lubatud SL Õhtaleht hakkab hoopis oma artikleid 2.99eurot kuu müüma.
m
19. oktoober 2016 16:57
mis mõttes hakkab? juba ammu internetileht tasuline, nagu kõik teisedki lehed. vot nüüd avastasid Ameerika:)
a
19. oktoober 2016 10:24
aga kuidas Saluri siia puutub, müüs õhupuhasteid? varemalt oli ta ikka gripivaktsiini müüginaine.
a
Al/ 19. oktoober 2016 10:20
Kuskil aasta tagasi esitleti mu vanematele sama seadet. Hind oli vist 1000 kandis, kuid lõpuks kukkus (helistamisega ülemusele) 700 kanti. Vanemad olekski selle jama ära ostnud, kui ma poleks neile sama seadet internetis müügis näidanud. Netis oli hind 250EUR. Muidu iseenesest oli väga vaikne aparaat.
s
selle vast pole mul midgi/ 19. oktoober 2016 09:53
aga selle vastu on mul küll kui müügimees pakub mulle seda müüa ja ma ei soovi seda osta ja hakkab siis ikka peale suruma. Kui ma ütlen, et ma EI SOOVI seda osta, kuidas krt need müügimehed nii otud on, et ei mõista mu ütlust, et ma ei taha seda. Või on seal mingid ajuhälvikud koos ?
p
Pilvetups/ 19. oktoober 2016 09:50
Mina töötan meditsiinialal ja olen allergiate jmt asjus üsna pädev ning esitasime abikaasaga "õhumüüjale" hulga asjakohaseid küsimusi. Ühel hetkel küsis noormees nutuse häälega, et kas me kiusame teda :) No kiusasime natuke jah, sest ta lahmis väljamõeldud faktidega nii nagu jaksas, nt väitis, et Eesti Allergialiidu andmetel olla Eesti maailmas kolmandal kohal laste allergiate esinemise poolest, ma küsisin kohe tõestust, sest 30ndat kohta ma veel oleks uskunud.
e
Erla/ 19. oktoober 2016 09:38
Nii tahaks teada, kas need tuhanded inimesed ka päriselt olemas on? Kogu maailmas ehk on, Eestis vaevalt.

h
hehhe/ 19. oktoober 2016 09:36
Eestis võib vabalt kõike teha.
Tolerastia on valitsev kord!
s
Soovitus/ 19. oktoober 2016 09:32
Kui teil pole majapidamises päris relva, nt optikaga karabiini, pumppüssi vms, hankige AK-47 mulaaž, see, mis on tehtud AK pärisrelvast.
Säästate end pikast jutuajamisest ebameeldivate isikutega.
Kui ikka mingid "roomad" vajuvad teile hoovi ja hakkavad nt "Steel Germany" mängusaage vms müüma ja väljute majast eelpoolloetletud esemetest mõni õlal, lülitub neil sisse automaatselt tagurpidikäik ja nad leiavad mängleva kergusega üles nii tagasitee, kui ka oma Rumeenia numbrimärgiga sõiduki ja näitavad teile selle tagatulesid.
Sama kehtib ka igasugu õhumüüjate, "näidake oma vanavara", tolmuimejakaupmeeste jms antvärkide osas.
k
käis ja selline/ 19. oktoober 2016 09:25
kui selle agara ja tubi õhueksperdist müügimehe lõpuks ära saatsin ja lubasin, et uurin ja helistan, siis ta andis alla ja ütles lootusetult, et siis olen esimene, kes tagasi helistab. ja kui internetis tuulata, siis on samasuhuseid seadmeid ka paar-kolm korda odavamalt saada. aga kui soovida personaalset müügikoolitust, siis tasub neid külla kutsuda küll
l
Liia/ 19. oktoober 2016 09:12
Olen rahul,et soetasin.Kellel astma või koduloomad kulub vägagi ära.
k
Ken Taur/ 19. oktoober 2016 09:06
Kah kogemus olemas. Täpselt sama tunne tekkis, et keskkonnalabor tahab õhupuhtust määrata. Õhtul tuligi näitsik uksetaha ja nähes neid kompsusid, mis tal kaasas olid, oli asi kohe selge - siin pole mõõtmisega küll mingit tegemist. Ütlesin talle juba uksel, et mina ostma midagi ei hakka, aga ta ikka tahtis sisse tulla. No lasingi. Ja siis hakkas tulema tarka juttu osakestest, HEPA filtritest ja üleüldse õhus lendlevatest õudustest. Kahjuks komistas müügiagent vale inimese otsa, nimelt on minu igapäevane töö seotud just selle teemaga ja neiu sai üpris ruttu aru, et vestlus kujuneb ebavõrdseks. Paakis oma kimpsud-kompsud kokku ja lahkusime sõbralikult. Tänas mind isegi lisainfi eest.
f
füüsik/ 19. oktoober 2016 08:48
juba kaugelt läbi nähtav petuskeem - näita ust
j
Jah.../ 19. oktoober 2016 08:35
see on sama , mis tolmuimejate pähemäärimine---olen ise näinud ja kogenud aga ei langenud petiste ohvriks ---soovitus: kui on ,,must,, näita ust !
o
19. oktoober 2016 23:25
Olen katsetanud, laenasin, sest peres on tolmuallergik. Ega ta paha teinud, töötas ilusti, aga kas oli ka reaalselt kasu, kes seda teab. Niisutab õhku, töötab vaikselt. Aga mis häiris - ta eristas mingit lõhna, ju nn õhu värskendajat. Ei saali ma neid, niigi keemiat igal pool palju
k
Kah komistanu/ 19. oktoober 2016 08:26
Nii see firma teeb ja juba aastaid. Isiklik kogemus on paari aasta tagant täiesti olemas. Küsisin veel telefonis üle, et ega mulle midagi pähe määrima ei hakata. Mis te nüüd, kindlasti mitte, vastati. Ja siis õhtul saabus eriliselt tubli müügimees oma suurte pampude ja krempli ja mölapidamatusega! Lubatud poole tunni asemel terroriseeris ta meid poolteist tundi. Lahti saime temast lubadusega asja üle järele mõelda. Väga vilets kogemus! Ja tänu sellele aktivistile-petturile pole hiljem saanud ega saa ka edaspidi ükski telefonitsi millegi pakkuja minu puhul esimesest lausest kaugemale.
u
uudi/ 19. oktoober 2016 08:35
kas hea kavatus keelas seltsimehe kohe välja viskamast?
l
linda/ 19. oktoober 2016 14:22
Minu kodunt kadus nördinud aurupesuri müüja suht kiiresti, kui ma tema pesuri disaini maha laitsin ning ka muud tema esitatud "faktid", kui hea see aparaat ikkagi on, kahtluse alla seadsin. Aga neist müügimeestest on muidu raske tõesti lahti saada. Kui külastusaega varem kokku lepiti, siis öeldi, et tahame ainult teie arvamust teada.
n
19. oktoober 2016 16:52
no õhku puhastatakse ikka akna kaudu. milleks küll igasuguseid oma koju lubatakse?