Taksosid, kokkuleppevedajaid ja sõidujagamist vahendav platvorm Taxify laiendab teenuste valikut ja toob tänavatele oma autod. Esimesed 10 Taxify originaaldisaini kandvat Toyota Corollat alustavad sõitu sel nädalal.

Taxify asutaja Markus Villigi sõnul on Taxifyga kokkuleppevedude teostamiseks soovinud liituda kümneid juhte, kes ei saa seda siiski teha, kuna puudub sobilik auto. “Peamiseks probleemiks on sõiduki vanus, sest Taxify süsteemis ei saa kliente teenindada üle 10aastase autoga,” ütles Villig.

Taxify autosid renditakse juhtidele nädala kaupa, rendihinna sees on juba ka Taxify tellimuste vahendustasu. Juht saab valida, kas soovib täita nädalas kuni 70 või kuni 100 tellimust.

Autod hakkavad sõitma Taxify Private kategoorias (soodusajal tariif 1,50 / 0,35 + 0,06 min ning tipptundidel üldjuhul 2,50 / 0,50 + 0,13 min). “Meie rendipakkumise üks nõutumaid lisandväärtusi on asjaolu, et auto jääb soovi korral peale rendiperioodi lõppu juhile,” ütles Villig.

Renditavate autode koguarv kasvab lähikuudel paarisajani.

Jaga artiklit

7 kommentaari

C
conco la verne  /   10:23, 25. okt 2016
KUI KAUA LASEB REFORMIERAKONNA TAHTMATUS SELLISEL PORNOGRAAFIAL EDASI TOIMIDA?
Palling on ju teada sõidujagamise eestvedaja, ehk nö esipiraat!
T
to tasuta?  /   04:42, 18. okt 2016
kui see nn. jagamisteenus oleks täiesti tasuta,siis võib kergesti juhtuda,et see päev millal ma saan sinult vastupalve on oksaga kirjutatud veele.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis