Maailm

NAISED SÜÜDISTAVAD: Trump kiskus seeliku üles, kabistas ja pressis ligi (54)

Õhtuleht.ee, 15. oktoober 2016 00:02
Summer Zervos Foto: AFP / Scanpix
USA Vabariiklaste presidendikandidaadi ümber puhkenud seksiskandaal hoogustub – veel kaks naist on astunud esile ja süüdistanud Donald Trumpi seksuaalses ründamises.

Kristin Anderson (46) rääkis Washington Postile, et Trump kiskus tal seeliku üles ja kabistas teda. Ahistamine leidis aset 1990. aastatel ühes New Yorgi klubis.

Teine daam, Summer Zervos, rääkis, et kinnisvaramogul surus tema vastu oma genitaalid Los Angelese hotellis.

Trump on nimetanud oma süüdistajaid kohutavateks valetajateks, vahendas BBC.

Kristin Andersoni sõnul oli Trump teda käperdanud Manhattani ööklubis, kus ta oli ettekandjaks. Anderson ütles, et tundis mehes ära kuulsa kinnisvaramoguli. Mees torkas silma oma juuste ja kulmudega. "Ma arvan, et mitte kellelgi teisel pole selliseid kulme.“

Samal teemal

Anderson lisas, et ta ei olnud seksialdis ja mingit vestlust nende vahel ei toimunud. "Tegelikult me isegi ei vaadanud teineteisele otsa. Tema poolt oli see väga juhuslik, väga ükskõikne,“ meenutas proua Anderson.

"Härra Trump eitab selliseid võltse süüdistusi kellegi poolt, kes otsib endale vaba reklaami. See on täiesti naeruväärne,“ teatas Trumpi pressiesindaja Hope Hicks.

Summer Zervose sõnul ahistas Trump teda seksuaalselt siis, kui ta tuli töövestlusele. Naine kohtus Trumpiga viimase bangalos Beverly Hillsis 2007. aastal. Ärimees olevat teda tervitanud suudlusega otse huultele. Kui Trump oli palunud tal istuda enda kõrvale diivanile, haaranud mees tal õlgadest ja hakanud teda väga agressiivselt suudlema, rääkis Zervos. Trump oli surunud ka käe talle rinnale. Zervosel hakkasid pisarad jooksma, kui ta jutustas, kuidas Trump üritas teda magamistoa poole juhtida ning hakanud talle oma genitaale ligi suruma hoolimata sellest, et naine tema lähenemiskatsed eemale tõrjus.

Hiljuti lekitati avalikkusele video, milles Trump kiitles, et võib naistega teha, mis tahab, sest ta on staar. Viimastel päevadel on mitu naist tulnud lagedale süüdistusega, et Donald Trump on teinud neile soovimatuid seksuaalseid lähenemiskatseid. Trump on neid eitanud. Kümned vabariiklased on skandaali peale öelnud, et nad ei saa enam Trumpi oma partei presidendikandidaadina toetada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee