Eesti uudised

Atonen: Reformierakonna probleemid algavad partei enda juhtidest (16)

Toimetas Kristin Aasma, 14. oktoober 2016 19:57
Meelis AtonenFoto: Teet Malsroos
Reformierakonna üks asutajatest Meelis Atonen ütles, et teda ehmatasid reaktsioonid, mis Kallase kriitikale tulid ning teiselt, et Reformierakonna probleemid algavad partei enda juhtidest.

"Kui meeskond ei toimi, siis juhatus peaks maha istuma, et miks see ei toimi,“ vahendas ERRi uudisteportaal Atoneni sõnu ETV "Aktuaalsele kaamerale“.

Samal teemal

"Anname endale aru, et kui olid presidendivalimised, siis juhatus otsustas üht, aga juhatuse aseesimees ehk erakonna aseesimees käitus teisiti, kaasates endaga veel inimesi. Neid teemasid, kus ilmselt ei ole üksmeelt või ühtset käitumist, on veel olnud ja need hoovused seal allpool on ilmselt palju keerulisemad,“ rääkis Atonen, kes rõhutas, et "võistkond poliitikas peab olema üks tervik“.

Atoneni jahmatas Reformierakonna peasekretäri Reimo Nebokati reaktsioon Siim Kallase kriitikale: "Ma ei oleks ka kõige halvemas unenäos arvanud, et kui erakonna asutaja läheb ja räägib kriitiliselt erakonnast, siis selle vastu tuleb väide, et ta räägib seda selletõttu, et tahaks teha koostööd Kremli-meelsetega.“

Reformierakonna auesimees Siim Kallas saatis täna partei peasekretärile Reimo Nebokatile kirja, milles palus juhtkonnal koguneda, et arutada erakonnas tekkinud lahkarvamusi ja tema suunas tehtud Kremli-meelsuse süüdistust.

Samal teemal

26.02.2017
OIOI! Meelis Atoneni orienteerumisvõistlus lõppes õnnetult
14.09.2016
Rõivas: Reformierakond loobus Kallase heaks populaarseimast presidendikandidaadist kaotades sellega reitingutes ja ka hea välisministri
14.09.2016
TV3 VIDEO | Nebokat: presidendi valimine nurjus, sest Edgari juhitud Keskerakonnaga ei olnud me valmis koostööd tegema
14.09.2016
Holsmer: mingit sõda Reformierakonnas pole