Eesti uudised

Miks armastusest saab rusikahoop?

Katrin Helend-Aaviku, 14. oktoober 2016 04:00

65 KOMMENTAARI

t
TEADA/ 14. oktoober 2016 22:47
PÄTT LÕI VAHI ALLA MEES! teada üles politsei avaldused pisat koopia!
l
Linda Kivi/ 14. oktoober 2016 18:27
Suhe, mis algab liiga kaunilt, et olla tõsi ja mees, kes liiga kiirelt soovib hakata kokkuelema ning abielluma- see on harilikult lõks! Nagu romantikafilmist, eksole. Seepärast vägivaldne mees nõnda käitub, et naine oma armuavaldustega pimestada ja kiirelt enda kontrolli alla saada! On ju mõtlemiskoht? On kindlasti ka erandeid, kuid kui hästi järele mõelda, siis isegi kui mees tõesti on hullumiseni armunud, ei ole tal kuhugi kiiret, sest isegi oma tulevast abikaasat soovitakse paremini tundma õppida ja enne abiellumist võimalikult palju koos teha ja avastada! Vägivaldne mees ei taha kedagi tundma õppida, sest ta on egoist, tal on kiirelt vaja naine kontrolli alla saada ja kõik! Olge palun ettevaatlikud! Aga...mõistusega naised enamasti on ja neid hoiatada pole tarvis.
m
m50/ 14. oktoober 2016 17:24
Ühte nad teavad , et palju mees peaks teenima. Kodukanad istuvad kodus , enamasti on lollid ja neil on paar sõbrannat , huvid puuduvad. Veel on lõbusad naised , need käivad tööl , sest seal saab, palk pole tähtis ,sest mees peab teenima , parem kui mees töötaks välismaal , sest siis ei esita keegi küsimusi. Klass kõrgem sort on rohkem haritud , neil on ka muid huvisid peale selle , on valmis peret looma leides sobiva eksemplari , oskavad suhelda ka muust kui ainult pood , köök ja voodi.
p
Põhjuse leiab alati .../ 14. oktoober 2016 19:48
Need viimased enamasti vägivallatsejat ka välja ei kannata. Ja mehe teenistus ei ole ka eriti oluline, sest ka oma teadmiste ja oskustega nälga ei jää. Neid nimetavad madala enesehinnanguga mehed frigiidseteks mõrdadeks.
Lõbusad naised sellistele meestele meeldivad. Saab niiasama, erilisi kohustusi võtma ei pea. Need on toredad tüdrukud või lihtsalt pandavad. Kui siiski peaks laps "juhtuma" ja tuleb vastutus võtta, siis saavad neist "lollid l...d"
Kodukanade peal võib ennast rahumeeli kohe algsest peale välja elada, kuhu tal ikka mehe juurest minna on.
Madala enesehinnanguga mees leiab lihtsalt alati õigustuse. Aga õigustust naise löömisele ei ole lihtsalt olemas
m
m50/ 15. oktoober 2016 16:32
l
lahutaja/ 14. oktoober 2016 16:26
Lahkuminek ei ole mingi lahendus. Kui naisel peas kruvid logisevad, järgmine mees on tõenäoliselt veelgi vägivaldsem. Ja nii tehaksegi järeldus, et kõik mehed on vägivaldsed. Rumalad ohvrimeelsed naised peaksid iseendaga tegelema mitte meedias halama. Minu naisel meeldib sisse elada ohvri rolli, kuigi ma teda kordagi löönud ei ole, meeldib talle fantaseerida, et minagi olen vägivaldne.
k
Kristiina/ 14. oktoober 2016 14:16
Kellyle ütleks,et laps saab teada nagunii,et isast lahutati ja mis vahet seal on. Muuda lapse nimi ära ja asi mott. Psühholoogile ütleks,et registril on ka häid külgi selliste eitajate vastu ja annab signaali teistele,et kõnni minema manipulaatori või li..i juurest enne kui asi füüsiliseks läheb. Pigem lepitage neid mehi lihttööga.Ühiskond peab mõistma,et mõnedel töödel pole vahet mis taust on.. Nii saaks häbistatud vägivallatsejat ree peal hoida. Perekonna kaotus ja ühe töökoha kaotus tervele pole veel surma hoop. Paljudel on võimekus ka ise firma luua. Seega ma ütlen registrile jah,eriti kui lapsed suured või polegi neid ja erineva nimega laps on. Soomlane on hüpersilma kalppideag uskudes et kõik vägivallatsejad on vägivaldsest lapsepõlvest ja ohvrid. Neid on alla 50% kes tõesti haiged ja abitusest löövad.
t
tts/ 14. oktoober 2016 16:10
Lapse nime muutmiseks on vajalik mõlema vanema nõusolek. Ema saab üksi muuta siis, kui tal on ainuhooldusõigus. Aga ega seda viimast nii lihtsalt ei saa, ema peksmine ei pruugi mingi argument olla kohtu silmis, kui isa pole nõus oma õigustest loobuma. Tean juhust, kus ema kallal vägivallatsenud isa oli lõpuks tapmise eest vangis (tappis naise pereliikme pärast seda, kui kadus lootus äraläinud naist tagasi saada). Kui ema uuris lastekaitsest ainuhoolduse võimaluse kohta, sai vastuseks, et ega see ei tähenda, et vangis istub, ta võib ikkagi ju hea isa olla. See asi jäi algatamata, kuna poleks midagi praktilist kaasa toonud: isa nagunii isoleeritud, aga suhtlusõigus oleks tal ikkagi säilinud.
k
Kristiina/ 14. oktoober 2016 14:03
Kellyle ütleks,et laps saab teada nagunii,et isast lahutati ja mis vahet seal on. Muuda lapse nimi ära ja asi mott. Psühholoogile ütleks,et registril on ka häid külgi selliste eitajate vastu ja annab signaali teistele,et kõnni minema manipulaatori või li..i juurest enne kui asi füüsiliseks läheb. Pigem lepitage neid mehi lihttööga.
s
saare mees/ 14. oktoober 2016 12:39
need eesti meeste pihta soppa pilduvad artiklid ilmuvad kohe regulaarselt meedias.vötke veits rahulikumalt,sureb see eesti mees ilma sopaga pildumatagi varsti välja.
e
14. oktoober 2016 16:25
s
saare mees/ 14. oktoober 2016 17:53
ei läind,aga röve lihtsalt on säärast sugude vahelist vaenu öhutavat juttu pea iga päev lugeda.
x
xxxx/ 14. oktoober 2016 12:22
Osadele naistele tulebki nii teha,eriti neile ,kes teiste pereelu vahele trügivad ja abielumehega amelevad salasuhtes,mis ükskord nagunii välja tuleb. SELLINE TEGUVIIS ON JU OMA PEREKONNA JA ABIKAASA RÜVETAMINE.

e
eks see ole/ 14. oktoober 2016 12:16
eks see ole naise oma valida, enese klobida laskmine ja ohvri mängimine annab ilmselt osadele naistele mingi ebardliku rahulduse ja omamoodi võimutunde. Normaalne inimene teeb politseisse avalduse ja lõpetab igasugused suhted sellistega, kes teda löövad, sõltumata sellest, milline on sugulusaste lööjaga. Ehk siis õige on jah see ütlemine, et normaalset naist saab lüüa vaid ühe korra. See tundub rohkem olevat omaette prostitutsiooni vorm, et naine rahuldab mehe vajadust peksukoti järele ja siis saab leppimisel lilli ja kinke ja vabandusi.
e
Ene/ 14. oktoober 2016 12:13
Minu tütred on kumbki juba oma elu peal ja olen väga rahul ja uhke sellega, mis nad oma elus saavutanud on! Emana panen ka teistele emadele südamele, et isegi, kui teil endal ei ole elus hariduse, meeste, millega iganes just kõige edukamalt läinud, saate oma tütreid kasvatada paremini ning õpetada, miks on oluline omandada hea haridus- see annab naisele enesekindluse ja vajaliku iseseisvuse, mis ei aita ainult vägivaldse mehe mahajätmise korral ise jalgu alla saada, vaid ka palju muud! Me ei ela enam 19. sajandil, kus naised olid meeste ülalpidamisel! Ärge langege naised sellisele tasemele!
j
juba minu kadunud vanaema ütles.../ 14. oktoober 2016 11:20
..., et kui mees lööb esimest korda, on mees süüdi, kui aga teist korda lööb mees naist, on naine süüdi! Mida kauem sel olukorral eskaleeruda lastakse (rääkimata aastate pikkusest vägivalla talumisest), seda raskem on välja rabelda. Mõistlik naine jätab sellise vägivallatseja peale esimest käe tõstmist maha! Tuleb teha süda kõvaks lillesülemite ja vabanduste ees, sest naise löömine on kõige otsesem märk sellest, et algus on tehtud ja see enam ei muutu!
p
Peeter/ 14. oktoober 2016 12:01
Köik on ju nöus,et tasuta löunaid ei ole. Vötku siis naisuke vastu see,mida ise lausa luninud oma igapäevaste näägutamiste,vigina ja parastamistega. Töu kirja ja kodurahu tagatud,sai aru,et ise on süüdi olnud.
v
naine/ 14. oktoober 2016 14:02
võtabki vastu- võtab vastu otsuse: see oli esimene ja viimane kord ja lahkub tagasi vaatamata.
n
. / 14. oktoober 2016 19:26
no sellisel juhul lehvita talle järele ja hüüa HUI S TABOI BLJT!!
e
Ei meeldinud/ 15. oktoober 2016 09:31
- no ega ma lootnudki, aga mind sa ei löö, vähemalt teist korda mitte. Ja esimese korra eest teeksin politseile avalduse.
j
JUSS/ 14. oktoober 2016 11:17
Vale valik oli ilmselt! Muidugi ei saa ma siin üldsitusi teha, On vaid mõned tähelepanekud, mida olen ise nägema või ka ise kogema juhtunud.
Mis valivad noored kenad naised endale just need väga pahad poisid? Ja miks lükatakse samas kõrvale igati asjalikud, toredad ning tagasihoidlikud, kuid nohiku moodi poisid? Kuigi neist saavad enamasti märksa paremad ning hoolitsevamad pereisad.
Ilmselt on siin oma osa paarilist otsivate naiste saja tuhande aastaga välja kujunenud geenidel. Hakkaja ning energiline noor mees oli enamasti ka teistest parem mammuti või tarvakütt. Selline aga garanteeris jahisaagi oma pere lauale. Ja oli ka füüsiliselt tervem ning tervemate geenidega, kui mingi suguharu tõrjutud nohik. Sellise tarvaküti geenidega poisid on meie ajalgi üldiselt ka hakkajamad ning ettevõtlikumad kavalerid, mida tüdruk tõlgendab suure, kõikehaarava ning jäägitu kirena. Sest nohik kõhkleb musigi võtmisel. Uljad on ka tantsupõrandal esimesed, nad ei koonerda drinkide väljategemisel ning annavad kõigile tülitajale kergel käel pasunasse. Mis kõik kõditab tüdruku egot.
Viimastel sajanditel on ühiskond aga oluliselt muutunud. Egoistlikud alfad kipuvad õpingutes ja karjääriredelil tagasihoidlike, järjekindlate ning õpihimuliste nohikute kõrval tahaplaanile jääma. Mis kajastub ka karjääris ning pere hilisemas majanduslikus seisus. Ja samuti ei suuda uhke alfahing end alandada labastele kodutöödele ning lapselappide vahetamisele, mida kaasaegne emantsipeerunud naine nüüd nõuab.. Erinevalt oma muistsetest esiemadest. Neid tõmbab ikka veel lõbus seltskond. Samuti on alfaisase kerge käsi, mis baarides ning ööklubides nii uljalt tülitajatele pasunasse andis, kerge tõusma ka närvidele käiva. nõudva. iriseva ja süüdistava naise vastu.
m
mis sa targutad/ 14. oktoober 2016 16:29
paha poiss läheb peale ainult katlisele õnnetule tüdrukule. terve tore enesekindel türduk ei vaatagi sellist, loomulikult ta ei vaata ka äput või tossikest. tema valib aktiivse terve mehe.
K
!/ 14. oktoober 2016 17:13
Kuid neid ilusaid terveid, altiivseid, hoolivaid, mõistvaid, kodulembeseid, lapsepepusid pesevaid, kodutöid tegevaid, igas töös meistrilehi ja samas ka karjääris edukaid ning jõukaid - neid annab ikka tikutulega tagaotsida. Kus kõik head omadused, sealhulgas isegi vastukäivad ja harva koos esinevad, oleksid kenasti ühte nahka kokku köidetud. Selliseid on ehk protsendi murdosa vaid.
m
minni/ 14. oktoober 2016 10:58
Miks on nii, et endaga vägivaldselt lubavad käituda enamuses naised, kes on oma meeste poolt ülalpeetavad, väikeste lastega ja puuduliku haridusega? Aga seepärast, et vägivaldne mees selliseid lollikesi otsibki, "suure" südamega, armsaid, tagasihoidlikke naisi, kel madal enesehinnang kahjuks. Kiirest laps saada on üks osa nende plaanist, sest sellega vangistatakse naine koduseks, kus saab siis temaga rahus vägivallatseda. Soe soovitus: Naised omandage juba enne abielu, enne laste saamist korralik haridus, mis annab teile nii enesekindluse, kui ka töökoha ning oma sissetuleku. Ja palun, palun ärge sünnitage lapsi juurde inimesele, kes isaks ei sobi ja selle saab ju teada juba esimese lapse sünniga! Mitte midagi ei muutu, kui mees on vägivaldne! Ei muuda teda naise headus, ega uute laste sündimine, kõik saab vaid hullemaks minna. Aga kui naisel on haridus, ei pea ta mehest sõltuma ja lihtsalt lahkub! Olgu kasvõi ühiselt soetatud kodu, lahkuda saab alati kas vanemate juurde ajutiselt, sugulaste juurde vms, senikaua, kui omale töö otsitakse ja ise korter või tuba üüritakse!
s
suur sõpruskond/ 14. oktoober 2016 10:13
me käitume oma naistega kõik nii ja naised armastavad veel rohkem olgugi et mõnedel juba pooled hambad puudu ja juuksed na hõredad.
n
naine/ 14. oktoober 2016 09:54
vägivaldset meest ei muuda iialgi miski , mida varem on võimalus lahku minna , seda parem.
väga palju on naisi , kelle mehed ei soovi midagi kuuldagi lahutusest ja naised kardavad neid , kuna teades mehe käitumist ei jäta sellised mehed kindlasti naisi rahule , ähvardatakse tappa ja tapetaksegi - kohtuotsused ju nii leebed. Eriti, kui on lapsed peres , siis elatakse koos selle nimel , et lapsel oleks ema , mitte ei jääks vägivalltseja isa peksta. sellised vägivallatsejad on ka laste suhtes kalgid ja vägivaldsed.
b
Brunn/ 14. oktoober 2016 09:53
Naine on nagu kristallvaas. virutad ta katki ning ongi JOKK. Vaasis olgu pigem roosid.

m
moslem/ 14. oktoober 2016 09:52
Milline armas kristlaste pere.
k
Kogenud/ 14. oktoober 2016 09:07
Turbasse ka licilöömise pärast ja otsesel vahelejäämisel
n
Noo/ 14. oktoober 2016 09:27
Ja miks küll hea mehe kõrvalt on vaja ...?
n
naiste nutt ja õnnetu olek/ 14. oktoober 2016 09:04
viib mehed raevu.Nad saavad ka teesklusest aru, et kuigi naeratad, aga mõtled teisiti.Mehed ka kritiseerivad palju, nende suust on eriti viginat vastik kuulata ja ongi riid lahti.
s
Selge/ 14. oktoober 2016 09:28
Tuleb muudkui õnnelik olla, et mitte peksa saada ?
k
14. oktoober 2016 09:52
kui närvid nõrgad peab ravile minna
M
!!!/ 14. oktoober 2016 17:15
Muidugi on vastik kuulata. Erinevalt naiste viginast, tänitustest ning lõputustest süüdistustest, mida on muidugi väga meeldiv kuulata.
e
ei ole/ 14. oktoober 2016 09:02
vägivald seotud armastusega vaid lihtsalt selle puudumisega ... suhe on alati kahepoolne ja mõlemi osapoole teha on armastuse ruumi loomine, milles nende suhe saaks areneda ja kasvada ... kus toimivas suhtes saavad tulla ka lapsed (kes on õnnelikud ja terved).
Miks see meie ühiskonnas on paigast ära? Maailmavaateline küsimus ... meil ei ole inimene ning perekond ja sellega seonduv ühiskonna põhjaks, aluseks, mille peale toetuks ülejäänud ühiskond.
Perekond on jäetud unarusse ja mees-naine suhe ebaoluliseks ning inimesed, kes vanuselt astuvad ellu ja suhtesse EI OLE SELLEKS ühelgi tasandil TÄISKASVANUD, küpsed, et pere luua või lapsi täisväärtuslikult kasvatada. Armastuse ruum on kahe inimese - mees ja naine - poolt loodud vaimne ja materiaalne kooslus, kus on nende suhted kinlatel alustel ja ka materiaalne baas toimib. Naine hoiab ja mees loob, naise loal.
e
14. oktoober 2016 09:54
eks president kah oli eeskujuks
n
naise loal?/ 14. oktoober 2016 09:56
sellepärast suhted lagunevadki...
naise loal
naise loal
m
mees/ 14. oktoober 2016 09:02
Kas tõesti mees tuli lihtsalt armsale ja toredale naisele ligi ja hakkas hambaid välja peksma?
Minu arvamus on ikkagi see, et naised on mõnikord täiesti närvihaiged. Tõmbavad eimillestki teemat, söövad mehel närve ja ühel hetkel kui mees on korduvalt palunud maha rahuneda aga naine hüsteeritseb ja norib edasi, siis võib lihtsalt tappa saada. Kusjuures kui mees naise hullusega kaasa ei lähe aga jääb viisakaks ja üritab vesteldes aru saada mis viga on, see ajab naise veel rohkem närvi. Ja mõne tunni pärast tahaks juba naise lihtsalt maha lüüa.
Vot selline lugu on minul naisega :)
Täiesti haige, eksole :)
Õnneks on olemas alkohol ja muud toredad tooted, mis aitavad elus püsida.
Ja väga tobe on selliseid pealkirju lehes näha. Kas tõesti on mehi, kes niisama lõbu pärast naist peksavad???? palun vastake kui selliseid on!
n
noh kuule, mees/ 14. oktoober 2016 09:56
Vastavalt su jutule mehed on täitsa otsustusvõimetud ja täielikult alluvad ainult alumise pea käsule, kui pole suutnud sellistest naistest eemale hoidma.
n
njaa/ 14. oktoober 2016 09:59
selliseid pole tõesti olemas
t
tuhajuhan/ 14. oktoober 2016 10:41
Soovitan lugeda elus üks raamat läbi mis sind aitaks! Või pigem lepid sellega, et oledki saamatu, et naise ajust aru saada ja lööd ta ükspäev maha! Raamatu teema peaks olema- kuidas suhelda närvis naisega või kuidas rahustada närvi haiget naist! Kõike siin elus ei pea ise välja mõtlema ja üksi võitlema probleemidega! Konsulteerige kasvõi psühholoogiga, ei ole ju raske helistada!
j
jah/ 14. oktoober 2016 10:56
ä
ära löö naist/ 14. oktoober 2016 11:41
Tõsine probleem , isiklikult annaks ühe laksu . Inimesel võib olla tõsine stress või muud psühholoogilised probleemid . Mõni arvab , et on kuninganna ja väärib rohkemat või siis mees ei ole tema ideaal . Alkohol ei ole lahendus , pigem mine tööle välismaale.
ä
ära löö meest/ 14. oktoober 2016 13:30
Tõsine probleem , isiklikult annaks ühe laksu . Inimesel võib olla tõsine stress või muud psühholoogilised probleemid . Mõni arvab , et on kuningas ja väärib rohkemat või siis naine ei ole tema ideaal . Alkohol ei ole lahendus , pigem mine tööle välismaale.
a
ahh,/ 14. oktoober 2016 09:01
sellepärast mehed islamit ootavadki, et naised paika panna, muidu oleks ammu neile piir ette tõmmatud.
ä
ära soni/ 14. oktoober 2016 09:56
Jaan ju ei oota midagi, tema kui õige kristlane tegutseb nüüd ja kohe
i
imelik/ 14. oktoober 2016 10:41
Kas mõni on veel paika panemata.
a
Arvamus/ 14. oktoober 2016 08:43
Mõned naised on samuti vägivaldsed. Meestel on lihtsalt häbi seda tunnistada. Kui ennast kaitsma hakkad, siis teeb naine haledat nägu ja meest ei usu keegi, sest naised on ju õrnem sugupool. Jaotaks vägivallatsejad pigem nii, et 70% juhtudest tambivad mehed ja 30% teevad seda naised. Lihtsaim variant oleks lihtsalt minema jalutada ja mitte asi nii kaugele viia, et rusikad käiku lähevad.
m
mis loogika/ 14. oktoober 2016 09:57
Ja kui mõni naine on vägivaldne, sul on kohe õigus oma peksta ja mõnitada!?
t
to lugeja/ 14. oktoober 2016 08:37
Kui naine näägutab ja irriteerib, siis miks sa lihtsalt maha ei jäta sellist naist. Miks peab peksa andma? Kui tööl ülemus nöögib, siis annad ka peksa või? Ei anna ju....vahetad töökohta. Või kui palk on piisavalt motiveeriv, siis pead lõuad ja kannatad edasi. Seega, mis motiveerib sind näägutamist kuulama, kuni kupli all "krõks" ära käib?
t
to to lugeja/ 14. oktoober 2016 12:47
saab ka ülemus kui vaja
n
/faktid/ 14. oktoober 2016 14:13
nii et agressiivsus ruulib täiega. Ja me imestame, kust tulevad koolis ja lasteaedades laamendavad, peksvad, haiged lapsed. Millised nad sellise suhtumisega perekondadest siis tulla saavad!? Andke endale aru, mida te räägite ja teete ja mis tagajärjed sellel on!

e
EI/ 14. oktoober 2016 08:34
pea küll õigeks nii julma kohtlemist naiste osas , teine abielu kestab 30 aastat ja pean ütlema et ka naised ise on tõesti paljuski süüdi , sest igal kannatustel naiste vigisemise osas on ka piirid ja närvisüsteemid on inimestel erinevad !?
p
paneme selle uudise / 14. oktoober 2016 08:22
maailma-maztaapi ja saame aru miks tekivad sõjad ja varade ümberjagamised...
hetkel käib see isaste-emaste võitlus ameerikas ja euroopas..
Inimesed olge valvsad....kes lööb see armastab...
manipuleerida ahnusega.
l
lugeja/ 14. oktoober 2016 08:14
Tihtipeale eelneb sellele rusikahoobile aastatepikkune näägutamine, tänitamine ja irriteerimine. Naised on selles vägagi osavad ning füüsilist jälge ju ei jää - seega pole perevägivald? Mnjaa... Kuid mida teeb inimesega üks pidev vingumine tema kalla... lõpuks saab villand!
h
hullem veel/ 14. oktoober 2016 08:21
kui seejuures rahadega tüssatakse ja võlatünni sätitakse
t
tts/ 14. oktoober 2016 08:48
Vale puha. Peksjate naised on madalamad kui muru ja kontrollivad iga oma sõna. Teeksid seda ise ka, kui teaksid, et iga vale sõna eest on keretäis soolas, juurde ähvardused, et kui ära lähed, otsib üles ja tapab ära või teeb midagi halba lähedastele, võtab lapsed ära jne. Näägutavatel naistel on üldjuhul vaiksed ja rahulikud mehed, muidu naine näägutada ei julgekski.
a
Ahsoo/ 14. oktoober 2016 09:12
Et aastatepikkune näägutamine ? Ja vastuseks peksame kõhtu ja lööme riidepuuga hambaid välja ? Miks üks hea, hooliv ja töökas mees peaks küll jubeda naisega niikaua elama, et närvid üles ütlevad ? Kusjuures sellel konkreetsel juhtumil oli tegemist ikka päris noorte inimestega.
a
abielus surmani väljavenitamine/ 14. oktoober 2016 08:12
on ikka tõeline kangelastegu,mida suudavad vähesed.
e
Et/ 14. oktoober 2016 09:16
Kui inimesed vaevuksid natukenegi teist arvestama ja enne kooselu alustamist partnerit natukenegi lähemalt tundma õpiksid, siis on edasine juba väga lihtne.
n
njah/ 14. oktoober 2016 07:56
Küsimus: Miks armastusest saab rusikahoop?
Vastus: Näägutamise pärast.
n
No/ 14. oktoober 2016 09:19
Kas naine näägutab kohe, kui tutvutakse ? Miks siis temaga elama hakata ? Naine hakkab näägutama kooselu jooksul ? Mehe suurepäraste omaduste tõttu ?
h
hele/ 14. oktoober 2016 07:54
naised,oppige elama ilma meesteta,teatke seda ,et uksikud paarid suudavad siit raskest elust koos labi minna ilma et tekiks probleeme.Suur armastus saab otsa enamikel paaridel ,see on kindel kas usute voi ei.Ja kui ei ole siis midagi muud naiteks austust ja usaldust ,uhiseid huve ,siis see kooselu laguneb parem kui saadake rahulikult asjast aru,kuid enamus proovib asja lappida ,tavaliselt ei onnestu.Kui sinna juhuslikult lisandub ka veel alkohol,ongi vaid terror ,monitamine ja muud.Sest sellised mehed arvavad,et naine peab taluma koike ja ara teda ka lasta ei tohi ,siis mis saab temast,ke harjunud elama ,kus tal ainuoigus.Kui juba esimene tosine lahknevus ,kus kaikulastakse kaed,tuleb kohe lahkuda,see suveneb mitte ei loppe.
õ
õige hele/ 14. oktoober 2016 10:00
mehed ei peaks üldse naistega abielluma,tellid lici ja pole mingeid probleeme ja odavam tuleb kohe kindlasti.
e
Et/ 14. oktoober 2016 12:45
Mitte õige hele, vaid õige hale