Seisukoht

Seisukoht | Putini ultimaatum

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 12. oktoober 2016 17:58

15 KOMMENTAARI

t
tegelikult/ 20. aprill 2017 12:39
eesti juhib maailma majandust,sõjandust,
p
Papptank/ 14. oktoober 2016 06:39
Nende papist mudelitega teisi hirmutada ja öelda,et see on sõjatehnika on liig.Vanaraud ei saagi liikuma, papist tanki saab 6.säjaväelasega üle väljaku tõugata ja kõiki on lollitatud.
r
Realist/ 18. oktoober 2016 12:26
Papist tankidega sõideti üle urkaina ka vist jah?
m
maga/ 13. oktoober 2016 00:04
e
ei,noh/ 12. oktoober 2016 22:54
puutin ikka selline pätt pole kui põhja-ameerika regionaalriigi pätt.
m
maamiiz/ 12. oktoober 2016 20:12
sõda tuleb,aja küsimus kes esimese paugu teeb aga mitte putja ega jenki süül vaid et kuna kogu meie maailm on kaotanud põhiväärtused ja moraali ja tegeletakse mõtetustega ,homod sooneutraalsus,kõikide rahvaste võrdsus ilma vastutuseta jne
u
Ukraina sõjaga seoses/ 12. oktoober 2016 19:54
ja Lääne sanktsioonide esitamisel, ütles Putin otse välja: "Ärge unustage, et Venemaal on maailma suurim tuumaarsenal. Ega te ju ei taha, et ma seda kasutama pean"? See oli telekas, ühe Ukraina konflikti kohtumisel suurte vahel. Vot see on päris ultimaatum. Tegelikult on Putin küll terrorist, aga väga tugev ja kaval sõjamees.
s
sid/ 12. oktoober 2016 20:12
Puutin ei ole tugev ja kaval. Ta on tavaline pätt ja tal on varasemate riigijuhtide ajal Ameerikalt varastatud tuumarelv
v
vene värk/ 12. oktoober 2016 20:18
Venemaa on piisavalt hästi ymber piiratud väga töhusatest taltsutusvahenditest, et Putin hoiaks oma verised kämblad tuumanuppudest väga kaugel, see mees kardab surma nagu tuld. Venemaa on läbi imbunud maailma luurevörgustikust, venelaste iga liigutus on jälgitav kosmosest, öhust, maalt, merelt, vee alt jne, koik militaarsed otsused on teada juba enne, kui need joutakse kinnitada. Ei maksa alavääristada kymme korda suurema, tugevama ja arenenuma NATO vöimekust, eriti USA militaarelektroonika arengut, allianss ei reklaami oma saladusi, Putinil aga polegi laste hirmutamiseks muud materiali, kui tuumarelv.
i
Idiootseim kavalus kasutada tuumaaarsenali ja loota et ise sealjuures tarveks jääks / 21. aprill 2017 00:19
Anname inimesele rauajupi pihku ja ta tunnbki end võitjana seniks kuni teine inimene ilmub välja suurema ja tõhusama rauajupiga.
v
vene värk/ 12. oktoober 2016 19:34
USA teeb juba lähitulevikus Venemaale NSVLiitu, see tuleb maailmale triljoneid kordi odavam, kui ylikalli ja ylikiiresti moraalselt vananeva vanaraua soetamine. Samuti väldib see ettevötmine tsiviilohvreid. Igatahes majanduspiiranguid lisavad USA, Kanada, Austraalia, Jaapan ja teised arenenud tööstusmaad nyyd mitmekordselt, see on venelastele juba veerand NSVLiitu. Ehk osaleb isegi EU, mis on siiani maailmale naerualuseks olnud oma tyhipaljaste sissesöidukeeldudega.
n
nojah/ 12. oktoober 2016 19:32
Süürias toimuv näitab, et blatnoi kord bluffib, kord mitte. Esimene vastuirünnak peaks toimuma propagandarindel-vene inimene peab teadma, kes ja kuidas teda valitseb, paljaks röövib, ära kasutab ja surmasuhu tõukab. Kui vene inimene teaks veerandit ka tõest, poleks Kremlis enam kivi kivi peal

k
kapp/ 12. oktoober 2016 19:22
sama teeb ju nato,vastukaaluks venemaale suurendab relvastust ja sõjaväge.ja vastukaaluks natole suurendab jällegi venemaa oma asja.noh,ja kuhuni siis,nii kaua kui kogu maa täitub raketitega.
lasteaed,ausõna
o
Oliver/ 12. oktoober 2016 19:14
Tänapäeva sõda on väga kallis.Seda suurepäraselt teab V.Putin.Kui kõik see nii lihtne olnuks siis ammu juba Ukaina võetud.Donbass ,Lugansk poeksid või nahast välja, et Venemaa koossseisu saada, ainult et V.Putinile pole seda vaja. Krimm käib niigi üle jõu.Väga loodeti Ida-Ukrainas, et Krimmi ja Venemaa ühendus hakkab toimuna maismaal ja seega loodeti Mariupoli vallutamist,Kreml aga ehitab hoopis silla, mis on sisuliselt jätkuv separatistide reetmine.Viimased saavad isegi sellest aru, kuid neid isegi ei taha Venemaa, sest niigi sinna 2014.a. põgenenud kontingent elab sisuliselt põgenikustaatuses Venemaa kulul, nad isegi ei sõdi Ukraina vastu, sest vene armees teis eriigi kodanikuna ei saanad seal olla.
i
Indrek2/ 12. oktoober 2016 18:31
Pole kahtlust, et suurem sõda Euroopas on suhteliselt lühikese aja küsimus. Pinged ühiskonnas üha kasvavad. Loodetavasti õnnestub meil sellest hullusest pääseda (kergemini).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee