Eesti uudised

Kuidas Arsenali keskus Pelgulinna süstlavahetuspunktile väravad kinkis (13)

Juhan Haravee, 12. oktoober 2016 04:00
HÄMARAD VÄRAVAD: Miks ei kasutatud Arsenali keskuse toetust Erika tänaval asunud süstlavahetuspunkti ümbruskonna turvalisemaks muutmiseks, selle asemel, et teha kingitus uue süstlavahetuse väravate rajamiseks Paldiski maanteele?Foto: Teet Malsroos

Koplist Pelgulinna koliva süstlavahetuskeskuse ­kriitikud näevad paari nädala pärast uksed avava Arsenali keskuse abis AIDSi ennetuskeskusele ebaausat võtet, millega püüti mõjutada Põhja-Tallinna linnaosa valitsust, et narkosõltlasi teenindav asutus kiiresti asukohta vahetaks. Ettevõtjad ja linnajuhid on sellistest kahtlustustest nördinud, pelgulinlased ei jäta aga jonni. 

Suvest saati kestnud avalikule kemplusele Tallinnas Erika tänaval asunud süstlavahetuspunkti uue asukoha ümber pole siiani lõplikku punkti pandud. Rahulolematud pelgulinlased on kulutanud õiguskaitse lootuses kohtuuksi, kuid vaidlus venib siiani. Juulis tühistas Tallinna ringkonnakohus halduskohtu määruse, mis keelas süstlavahetuspunkti tegutsemise aadressil Paldiski mnt 36a. Tühistaja põhjendas seda sammu ülekaaluka avaliku huviga, märkides, et õiguslikke takistusi uue süstlavahetuspunkti avamiseks sellal ei olnud. 

Kahtlaselt kiire kolimine 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.00.2017
SÜSTLAVAHETUS PÕHJA-TALLINNAS KÄIB TÄNAVAL: vahetama tuleb see, kes veidigi endast hoolib
15.09.2016
Tallinn ei lähe süstlavahetuspunkti kohtuasjas kompromissile
07.03.2016
Arsenali keskus: pärast sajandit müüri taga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee