Eesti uudised

Täiendatud!

Ratas võib homme teatada Keskerakonna juhiks kandideerimisest, samal ajal annab pressikonverentsi ka Savisaar

Delfi/ERR, 11. oktoober 2016 12:50

47 KOMMENTAARI

k
keda/ 12. oktoober 2016 11:08
savisaar on sopaga üle valanud.minuarust need noored putšistid on kogu aeg laimanud savisaart.need kõik riukad.mis on savisaarele tehtud,on tehtud nende abiga.simson ja reps on ka pildil olnud aga ratas tegutseb salaja ja susserdab vaikselt.jah,keskerakonnas on palju ka eakaid inimesija nende õiguste eest ka peab keegi seisma.kõik ei ole edukad ja rikkad.savisaar on ainuke õige keskerakonna esimees.SAVISAAR TEAB NÜÜD ISE ,KUI RASKE ON HAIGETEL JA INVALIIDIDEL SIIN ELADA.TA ON OMA NAHAL SEDA TUNDNUD AGA MIDA NEED NOORED SELLEST ELUST TEAVAD,POLE JU PASTAKAST RASKEMAT ASJA PEOS HOIDNUD.KUHU NAD JUHIVAD SELLE KESKERAKONNA.kui tahate nii väga juhtida,no siis tulge rahva ette ja rääkige,mille poolest te olete etemad ,kui savisaar.
t
Tõnu Anton/ 11. oktoober 2016 22:02
Arvan, et Jüri Ratase kandideerimine kongressil Edgar Savisaare vastu on kasulik Savisaarele ja tema pooldajatele ja annab esimehe valimistel võidu Savisaarele.
Jüri Ratas ei ole see mees, kes võiks võrdväärsena konkureerida Savisaarega.
Esiteks, tal ei ole erakonna esimehele vajalikku karismat,.
Teiseks, tal ei ole visiooni, ilma milleta esimeheks ei saada.
Kolmandaks, ta ei arvesta probleemide lahendamisel alati objektiivset olukorda.
Üks lükata-tõmmata mees.
Savisaart saab kongressil võita ainult siis, kui tema vastu kandideerib kas Yana Toom või teist korda Kadri Simson. Toom on muidugi Savisaare pooldaja ja tema võit ei annaks suuremat midagi. Jüri Ratase kandideerimine lõpeb tõenäoliselt kaotusega.
Arvestama peab sedagi, et erakonna esimees peab olema isik, kellest võib saada tulevikus riigi peaminister. Selles rollis ei vea Ratas välja, küll aga oleks suurepärane peaminister Kadri Simson.
o
Oh taevas/ 11. oktoober 2016 21:29
oleks ratas EOKi presidendiks saanud, olnuks pilt teine. Kuid seni on ratas olnud kaotaja kõikjal. Kui ta nüüd arvab, et KE liidrikoht käes, siis on selles aimatav liidrirolli ihalus, sest uusi ideid ja uusi tegutsemisviise pole kuulda ega lugeda olnud. Paistab, et idee on üks ja see on Savisaarest lahtisaamine - potom posmotrim.
r
Radar/ 11. oktoober 2016 21:40
Jüri andis ju selgelt mõista, et ihaldab ka linnapea kohta. On ikka ahnepäits.
h
häbi/ 11. oktoober 2016 18:44
m
MaiE / 11. oktoober 2016 18:43
Siiani on kõik Lengid, Ernitsad , Looned ja veel mõned kabuhirmus kirjutanud, milleks selline paanika ?
Kui Jüri kandideerib, siis on ju väga hea valik, sest viimasel kongressil sai Jüri kõige rohkem hääli kui valiti juhatust , rohkem kui Savisaar esimehe kohale. Väga tubli ja tore mees.Väga vastikud on laimavad kommentaarid , eriti omade poolt ! Homme on ka keskerakonna sünnipäev ! Palju õnne homseks kõigile !
t
täpsustus/ 11. oktoober 2016 18:06
Need kaks kõrvuti LUGEJAT on erinevad kommijad!
t
tõesti ei taipa,/ 11. oktoober 2016 17:41
miks oravaid pidevalt sõimatakse, praegu ei ole lihtsalt paremat erakonda, mina küll ei kujuta ette´ühtki teist erkd. -a valitsust moodustamas, sotside asemel oleks võinud olla irl.
1
17:41/ 11. oktoober 2016 18:33
Oravad on kõige populaarsem erakond Eestis!
r
reede/ 11. oktoober 2016 16:25
Ainuke sellest kambast on ajudega vaid Ratas aga seegi pole liidrina pooltki Savisaart Oravaid muidugi selline asjade käik rõõmustaks Praegu tuleks hoopis rahvale selgitada kui tülgastav on sotslitside majanduspoliitika oravate embuses Selle laevade afääri pärast vaataks Palo ja kamp juba prokurõrile otsa mitte ei sädistaks kiidulaulu Rõivasele
t
tohmu/ 11. oktoober 2016 17:46
Kindlasti ei rõõmusta oravaid Savisaare esimehe kohast ilmajäämine. Siis pole ju enam kellegagi rahvast hirmutada. Oravate valimiskampaania oligi ju peamiselt sellele üles ehitatud.

m
11. oktoober 2016 16:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
Merjele, 16:17/ 11. oktoober 2016 17:15
Ratasega läheb erakond lõhki....!
ä
Ärge jurage/ 12. oktoober 2016 02:04
Erakond läheb Kadriga lõhki. See on siililegi selge. Kadril puudub igasugune empaatiavõime ja koostöövalmidus. Vaid kindölaölt edasi, kurat teab kuhu.
o
Ohoo/ 11. oktoober 2016 15:12
Ratas kogub endale tasuvaid ja võimukaid töökohti, aga mitte midagi ära ei tee, seevastu on Savisaar parim esimees ja teoinimene. Tema koos oma pooldajatega suudaks palju head teha meie riigis. Simsonistid on kõvad jutumehed, aga oskusi pole.
t
taat/ 11. oktoober 2016 16:07
usud ise ka vöi,siis oleks köigi riigiettevötete juhid a,la sarapuud ja muu,
l
l/ 11. oktoober 2016 14:31
ratas täiesti vastuvõetav, igatahes parem kui need naissatraabid.
t
tegelt ei/ 11. oktoober 2016 15:14
vastuvõetavaid keskerakondlasi pole olemas
a
agressori lepingupartner/ 11. oktoober 2016 16:13
Nii kaua , kui leping agressor putiniga kehtib, ei ole selle 5. kolonniga midagi rääkida.
1
16:13/ 11. oktoober 2016 17:17
Oleme sinuga täpselt samal seisukohal! Tühistagu leping Ühtse Venemaaga!
l
Lugege / 12. oktoober 2016 02:06
Lugege see dokument läbi, siis jaurake.
a
Algul tundusid/ 11. oktoober 2016 15:21
kõik kolm mõistlikena. Simson ees, Reps vihast, et presidendi staatusest ilma jäi, järel, Nüüd veel, ei taipa, miks, Rataski mõistuse kaotanud. Neil pole ju ideid, ei mingit programmi. Ei ühtegi sõna, kuidas edasi? Aga üks neil on, võimuahnus. Sellega, kolmekesi paadis, kaugele ei purjeta. Veaks või kihla, et nad ükskord oma hulluses ka omavalel riidu pööravad. Refid on juba konkreetselt neile ei öelnud. Või, kui üle hüppavad, kas ikka pingiotsale ruumi jätkub. Hale värk see erakonna lõhkumine. Kisa palju aga nagu tühja tünni kõmin.
a
Aino/ 11. oktoober 2016 14:13
Härra Ratas, kandideeri, kuid ära keksi.
k
kkk/ 11. oktoober 2016 14:11
Õige valik noortel. Savisaar mõelgu tervise peale. Palun ravi end ja alati võid uuesti kandideerida.Praegu on tervis tähtsam. Ära hakka Jüri Ratast kritiseerima.Jää seekord tahaplaanile. Kord tuleb ju loobuda kõigest. Kaua sa haigena erakonda juhid.Tervis on kõige tähtsam. Auesimees võid alati olla,sest oled selle erakonna loonud.
h
ha ha kkk/ 11. oktoober 2016 14:34
Omalt poolt lisan ja, et Savisaar võiks - koos oma väheste allesjäänud sõpradega - ikka ka vanaisana oma lastelastele seltsiks ja sõbraks olla, nendega oma vanaduspäevadel seal ilusas Hundilsilma talus ka tegeleda.
Aga ei!
Teadaolevalt Savisaar ainult vilistab selliste nõuannete peale!
võimuhull vanamees vehib selle kõige ilusa asemel tuuleveskitega ja teeb ennast päevast päeva ainult veel naeruväärsemaks kui ta seda ammuilma juba on.
See diktaatori-jurakas ei võta mitte kellegi nõuannet kuulda.
Siin on see vanasõna või kõnekäänd, mis oli juba enne Savisaare jalakaotust Eesti rahvasuus juba aastakümneid liikvel, sobib savisaare puhul siia nagu rusikas silma auku -
#kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida #
ehk
kes saab savisaart sundida, kui savisaar EI LASE ennast mitte kellegil aidata!
e
Ei ole/ 11. oktoober 2016 14:47
õige,et Savisaar mingu koju lapselapsi hoidma. Nüüd alles tõeline võitlus hakkab. Hea,et pugejad oma maskid maha võtsid.
t
taat/ 11. oktoober 2016 16:08
siis ei hakka keegi tooliga söidutama,peab ise ketrama
R
// 11. oktoober 2016 16:12
Ratas jälle kandideerib, kas ühest korrast ei jätkunud. Te viite oma pundiga Keserakonna põhja, sõidate mööda Eestimaad ja laimate Savisaart-väga kole.
i
Ise Savisaar alustas/ 11. oktoober 2016 17:12
ja ise ka lopetagu see jama.Ratase,Repsi,Simsoni leer etteotsa.Need ei ole kesikud,kes praegu siin Simsoni vastu klahvivad vaid refid ise, nii suur hirm on valitsusest valja jaada.Selleks assitavadki kesikuid omavahel kaklema.Arge mingu refiroti loksu,moelge ikka oma peaga ka.
t
to Alar1/ 11. oktoober 2016 14:11
Kui see keegi Buresin Ratase sopaga üle valab,siis saab see keegi Buresin kümme korda suurema sopaga üle valatud!
o
oh jumal/ 11. oktoober 2016 14:08
anna kannatust! Omal tõsiseltvõetavaid ideid ei ole, kuid võim hakkas pähe. Ainult populistlik sõnamulin. Kui oma ideid ei ole, siis kust kohast muutused tulevad? Jätkate vanast kohast edasi? Mis mõttes? Aga muutused? Läila hakkab juba simsonlastest! Mina küll tulevikus teie poolt ei hääleta! Kui suudate oma mürgeldamisega Keskerakonna lõhkuda, siis kas bande liikmed on õnnelikud? Vastik, nemad vallandavad ja ähvardavad. Tehke oma erakond nimega "Simsonijõuk".

l
lugeja/ 11. oktoober 2016 14:00
Ükskõik kes võidab,kas Ratas,Simson,Reps või keegi teine aga mitte Edgar oma jüngritega!
l
lugeja/ 11. oktoober 2016 14:54
Mürkmadu Kadri Must peab kaduma, sest ta on nii valelik naine.Milles oli Urmi süüdi? Nii alatult teiste tööle kriips peale tõmmata on alatus.Tehku see kamp ise endale erakond.See on aus, kuid susida ja sisiseda erakonnas on inetu käitumine.
a
Ants/ 11. oktoober 2016 15:07
s
Sa,lugeja/ 11. oktoober 2016 16:33
ei vaatanud ttv saadet Meedia keskpunkt?Seal ja ka Kesknadala lehes kais pidev Savisaare esile tostmine. Keegi ei vaidle vastu,Savisaar on erakonna looja,on olnud taasiseseisvumisel liider,koik austavad ja armastavad teda.Aga ta on vana ja suurte terviseprobleemidega palju ule elanud.Arge assitage teda,et ta peab iga hinna eest ise jatkama.Hoiame teda ja tema tervist,et ta oleks kauem meie seas.Las nooremad votavad valitsemise ule.Keskerakond tuleb liita uhtseks ja tugevaks,ainult siis saame voimule ja kaob uleolev irve oravate naolt.Juri Ratas on tubli,noor ja hakkaja mees,ta suudab seda teha.Praeguse lohenenud erakonnaga ei paase me kusagile,paljud erakondlased tahavad ule minna Ekresse voi vabaerakonda.Kas seda Savisaar tahabki?Auesimees olla on suur au ja tunnustus oma erakonna poolt.Edgar Savisaar,vota kokku oma julgus,ramm,astu selleks ise esimene samm.Lase noored voimule.Me tahame edasi jaada keskerakonda,kus ei ole mingit kodusoda ega vihkamist.Vastasel juhul me oleme sunnitud lahkuma. 76 keskerakondlast.
k
. / 11. oktoober 2016 16:36
kas sa tead, et nimi ANTS pandi neile pärdikutele, kes kohe sünnist saati tundusid olema vähe metsa poole.
k
keskerakondlased/ 11. oktoober 2016 17:19
Nõuame samuti selle mürkmao kadumist erakonnast! Välja visata erakonnast!
r
Ristiema/ 11. oktoober 2016 13:51
r
Ratase pidev valija/ 11. oktoober 2016 13:41
Olen pettunud.Ratas minult enam hääli ei saa.
m
11. oktoober 2016 13:58
v
valija, 13:41-le/ 11. oktoober 2016 17:20
Mina ka ei vali enam kesikuid!
k
kinuaeg/ 11. oktoober 2016 13:34
Nii kui ametlik teade tuleb, hakkab Savikas ametlikult rabelema, tõmblema, vastukäike realiseerima.
t
tule taevas appi/ 11. oktoober 2016 13:18
see selliste noorte putš küll läbi ei lähe
k
keskerakondlased/ 11. oktoober 2016 13:55
a
Alar1/ 11. oktoober 2016 13:10
Küll Burešin selle Rattakese sopaga üle valab.
n
11. oktoober 2016 14:57
no jälle haiglast põgenenud
t
./ 11. oktoober 2016 16:31
täitsa nõus, peaks laskma neid Viljandi-kandi doktoreid uuesti atesteerima ja kontrollima põhjalikult nende sobivust arstitööks ja seda juhul, kui see peast segane alari1 edaspidigi omab pääsu arvuti ligi.