Maailm

Organisatsioon Päästke Lapsed: iga 7 sekundi järel saab kellestki lapspruut (10)

LISA KOMMENTAAR

meie 12. oktoober 2016 08:20
ega mitte keegi ei saa neid lapsi paasta,kui neis riikides ei voeta vastu seadusi mis seda keelaks ja et neid seadusi ka taidetaks.Need rahvad on teistsugused,neil puudub armastus teise inimese vastu ,nad ei tunne kaasa lastele,eriti kaib see meeste kohta,kes voivad suudimatult tappa oma enese lapsed, kinkida ara monele vanale mehele ja nii edasi.Nad on nagu isased loomad ,kes soo jatkamiseks vahendeid ei vali.Seda ei muuda miski ,see on olnud seal nii sajandeid ja nii see jaab.Hull on ainult see,et nuud tuingivad nad euroopasse,sest omal maal jaab kitsaks ja nad tulevad ja kaituvad siin samamoodi,vagistavad ,tapavad .Rahvaarv suureneb ja inimlikkus kaob,meie moistes .Lootma peab ,et ehk tommatakse pidurit,enne kui koik laostub.
võrdleme siis kultuure 12. oktoober 2016 00:16
lääne kultuuris sündivus väheneb,rahvastik vananeb ja lõpuks ongi kõik.Nende kultuuris on sündivus kõrge ja rahvastik kasvab,jätkub isegi euroopasse ,,saatmiseks''.Seega,kes siis elavad õigemini,kas meie või nemad.
11. oktoober 2016 17:44
see on nende kultuur. organisatsioon Päästke Lapsed võiks rohkem sellele mõelda, kuidas meiie lapsi päästa ja lapspruutide kultuuri mitte Euroopasse tassida! jäägu see sinna, kus ta on.
vägisi ei ole teistel riikidel sekkuda 11. oktoober 2016 14:08
nende riikide siseasjadesse. nii on ,oli ja jääb. nii nagu meie ei taha, et nemad tulevad siia ja kehtestavad oma reeglid meil.
mister X 11. oktoober 2016 13:07
Kurb kuulda-lugeda, aga meil ei ole sinna mitte midagi parata. Selline on elu nendes maades ja väljastpoolt seda olukorda ei muuda; nad peavad ise evolutsioneeruma (revolutsioon siin ei aita), mingu selleks siis sada aastat või rohkem. Sekkumiste tulemusi oleme näinud - ei lähe paremaks, hullemaks läheb.
ys 11. oktoober 2016 12:31
Jah, meie kultuuri seisukohast halb asi. Aga neil on oma kultuur ja meil pole mingit õigust ennast paremaks pidada ja öelda, et meie elame ainuõiget elu. Tuleb lõpuks aru saada, et iga rahvas ja riik ajab ise omi asju. Nii nagu meie tahame ise olla ja tegutseda nii tahavad ka nemad.
mis seal ikka 11. oktoober 2016 12:13
toome need lõunamaamehed siia, integreerime ühiskonda ja saavad meilgi olema lapspruudid. Naitmissagedus suureneb maailmas 7-lt 5 sekundile. See ongi ju multi-kulti! Milles probleem. Valge inimene peab olema tolerant, sest muidu on ta rassist, aga tume inimene pole tolerantsusest midagi kuulnud ja ei tahagi kuulda. Nende traditsioonid on niivõrd tugevad. Valge inimene unustab ära, et sealmail käib sotsiaalne elu nii, nagu Euroopas keskajal. Ei tähenda see midagi, et on mobiilid ja korrusmajad. Mentaliteet on arhailine ja seda ei murra inimest lääne kultuuriruumi tuues.
sellepärast ongi lõunamaa rahvas 11. oktoober 2016 11:20
negatiivne, sest sünnivad armastuseta.
üx lisab 11. oktoober 2016 14:27
Nad juba eostatakse jõhkra vägistamisega...mis armastusest siin üldse rääkida. Nad pole armastusest mitte midagi näinud ega kuulnud. Need vägistatud tüdrukud, ei armasta ka oma lapsi, kes vägistamise tagajärjel on sündinud. Nii masendavat ühiskonda annab otsida nagu neil seal. Naisena sündimine on hullem kui needus!

tk 11. oktoober 2016 11:13
Burkad on EU-s lubatud,lubame alaealiste tüdrukute lapspruut staatuse ka ,olgem tolerantsed...!