Eesti uudised

WC-potist lastakse alla supikulpe, mänguasju, kartuleid, sukkpükse ja muud lõbusat (10)

LISA KOMMENTAAR

ärge valetage 11. oktoober 2016 18:02
olgu muuga kuidas on, aga supikulp ja 30 cm mängulaev lihtsalt jääbki su oma potti ja alla edasi ta kindlasti ei pääse.
gee 11. oktoober 2016 17:21
Enamasti on need igasugu asjade potist allalaskajd tulnud välikäimlatega talumajadest. Sinna viska mida tahad, kuid mugavustega maja WC pott on imeasi, seda peab austama, tõepoolest!
Juhan 11. oktoober 2016 13:42
arvata ,et need parma tüüpi kempsude ja nende kasutajate kirujad, on isikliku 11. oktoober 2016 12:39
kõrgkultuuriga ega roni WC potile kukile.
Jämejalast 6 osakond 4 palat. 11. oktoober 2016 12:17
Mis kulbid, ma nägin öösel peldikupotist õhtulehe ajakirjaniku nägu. Või jummel jummel ei julge enam peldiku ka minna, hommikuni hirmust lõdisesin kuidas see küll võimalik on. Enne lõunat sain süsti nüüd jäid hirmud järele. Lugupeetud ajakirjanik kui kulpi nägite kuids Teiega lood on või Teie tervisega.
meenub 11. oktoober 2016 12:05
Abeli ja Nõmmiku naljanumber. Tekst: intelligentne korterivaldaja ajab pool malelauda kempsupotist alla. Ei midagi uut siin päikese all. Endalgi juhtus korra sihuke äpardus, et unustasin pangist vett valades ära, et põrandalapp on veel pangis. Kiire oli, noh. Siin hakkasin ootama, et millal ummistus tuleb. No tuli ka, ca 3 nädala pärast alles, sest lapp ei olnud eriti suur. Torumehed võtsid majakaevu lahti ja kirusid, kes kurat selle lapi sinna viskas. Mina olin vait kui hiir! Juhtusin isegi kodus olema sel päeval. Vahetevahel ikka juhtub, aga poolt malelauda pole proovinud veega alla lasta.
??? 11. oktoober 2016 11:36
Muud lõbusat? Lõbusat on siin küll väga vähe. Eriti esimesel korrusel elava korterielaniku jaoks, kui all keldriosas on toru kapitaalselt umbe aetud ja kogu see ülevalt alla lastav paks ning vedel hakkab tema korteri vetsus potis üle ääre ajama ning põrandale voolama. Ilmselt on eriti lõbus veel sel juhul, kui oled sel ajal kodust paar päeva ära olnud (haiglas, reisil, suvitamas, külas, komandeeringus j.n.e.) Millegipärast pole ka torumehed sellisel puhul eriti lõbusa moega, nagu mulle meelde on jäänud. Pigem pomiseva midagi mingitest "mattidest", s.o. et tuletavad südamlikult kellegi ema meelde.
kulp 11. oktoober 2016 10:53
no aru ma ei saa kuidas on voimalik koiki neid asju potist alla lasta,need lihtsalt ei laheks alla ,vaid jaavad ju kohe haisulukku kinni.Kas sellised asjd juhtuvad meie riigis voi kusagil arengumaal.No tegelikult seda me olemegi.Aga ikkagi ei saa aru.
Urjuk 11. oktoober 2016 11:16
Kõiki neid pealkirjas ja ka artikli sees loetletud esemeid on võimalik torustiku sisestada.
Seda mitmel moel - ka kanalisatsioonikaevu prügikastina kasutades.
See nimekiri on praegu ikka väga lühike ja väga igav - reaalsus on palju kirevam ja huvitavam.
kle osta aju omale 11. oktoober 2016 18:05
võimalik on sisestada, a ütle, inimene, kuidas pikk kõva ese läheb läbi kitsa kõvera toru e haisuluku. mine võta oma malelaud ja supikulp ja tee proovi, mõistus.