Eesti uudised

Evelin Samuel-Randvere: "Elron vabandas ning pakkus kompensatsiooniks meie perele rongisõitu. Loobusime viisakalt."  (52)

Toimetas Helen Pentsa, 10. oktoober 2016 11:21
Evelin Samuel-RandvereFoto: Priit Grepp
Möödunud nädalal kirjutasime, kuidas Elroni klienditeenindaja tõstis Evelin Samuel-Randvere esimeses klassis õppiva lapse rongist välja, kuna koolist antud õpilaspilet oli vigane. Naine oli klienditeenindaja käitumisest nördinud - kuidas saab ühistranspordist välja tõsta last, kellel on õigus tasuta sõita? Nüüd teatab Evelin Samuel-Randvere Facebookis, et juhtunu üksikasjad on selged ja Elron on juhtunud pärast perekonnalt vabandust palunud.

Õhtuleht, 6. oktoober 2016. Foto: Õhtulehe arhiiv

Kontrolör ei olnud palunud lastel piltetit näidata, vaid tegi neile selgeks, et neil puudub vigase õpilaspileti tõttu rongiga sõitmiseks õigus ning lahkus, ent lapsed jäid siiski oma kohale istuma.

"Torsten ütles, et kontrolör tuli tagasi, küsis, kas lapsed ei saanud aru, tõusku püsti ja mingu rongist välja. Video näitas, et kontrolör tuli tõepoolest tagasi, mispeale lapsed tõusid ja läksid rongist välja.

Seaduse järgi on keelatud lapsi ühistranspordist välja tõsta, lisaks on Elron andnud koolilastele loa muretseda õpilaspiletid või pikendada neid kuni 15. oktoobrini, mistõttu nende puudumisel on lastel sellegipoolest õigus sõita," kirjutab Samuel-Randvere.

Naine sõnab, et Elron vabandas ning pakkus kompensatsiooniks perele rongisõitu, millest viisakalt loobuti. 

Samal teemal

06.09.2016
Klienditeenindaja tõstis väikese lapse rongist välja: su õpilaspilet ei maksa midagi!