Maailm

Mida teeksid sina, kui oleksid rikas nagu kasiinoärimees Armin Karu?

EuroMillionsi ülisuur peavõit teeks võitjast peaaegu sama rikka mehe kui Armin Karu (35)

Toimetas Karolin Kaivoja, 7. oktoober 2016, 13:43
Täna õhtul on EuroMillionsi loosimine, mille peavõit on 151 miljonit eurot.Foto: AFP / Scanpix
Täna õhtul võib EuroMillionsi üle 151 miljoni euro suuruse peavõidu ainuvõitjast saada kolmas inimene Ühendkuningriigi ajaloos, kes on nii suure summa kunagi võitnud, kirjutab The Daily Mail.

Selline summa teeks loteriivõitjast rikkama inimese, kui seda on näitleja George Clooney, kelle rahalist väärtust hinnatakse umbes 139 miljoni euro suuruseks. Eesti mastaabis asetuks võitja Äripäeva koostatud rikaste TOPis kasiinoketi Olympic ühe asutaja Armin Karu järele, kelle vara hinnatakse ligikaudu 153,1 miljoni euro suuruseks.

Eelmisel aastal võideti Suurbritannias üheksa ning see aasta juba kaheksa peavõitu. EuroMillionsi kodulehe andmetel jääb suurim neist aga 2012. aastasse, kui Ühendkuningriikide piletiomanikud Adrian ja Gillian Bayford said 190 miljoni euro võrra rikkamaks.

EuroMillionsis osalevad kokku üheksa riiki: Austria, Belgia, Prantsusmaa, Iiri Vabariik, Luksemburg, Portugal, Hispaania ja Ühendkuningriik. Peaauhinna võitmise võimalus on üks 140 miljonist.

Eestlastel on täna õhtul aga võimalus osaleda EuroJackpoti loosimises, mille ennustatav võit on 90 miljonit eurot.

35 KOMMENTAARI

k
Kaspar 2. jaanuar 2019, 13:34
Ilus voitt on aga magsuamet tuleb turja.nii et nuuma politikuid.need aga virisevadvad ikka vahe veel politikutel.
o
Oma Mätas 2. november 2016, 13:15
Olles normaalselt toime tulev kodanik, ei soovi ma ei vaesust ega ka sadadesse miljonitesse ulatuvat varandust - mõlemast oleks ainult muret ja peavalu. Vaesus on suurest rikkusest ainult selle võrra hullem, et peab talvel külmetama (vähemalt meie kliimas) ja viletsalt toituma.
Loe kõiki (35)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee