Maailm

Briti välisministri vend: Brexiti poolt hääletasid hariduseta inimesed (6)

LISA KOMMENTAAR

Rudi 5. oktoober 2016 19:15
Haridus maksab! Kui ma olin peale keskkooli (tollases arvestuses) kaks aastat n. armees, olen ma hariduseta mats.... Kui ma pärast kkooli kaks aastat jõin ülikoolis ja siis sain ma eksmati, olen ma juba kõrgeltharitud spetsialist.... (Elust enesest..).
eva 5. oktoober 2016 17:12
Ja kui ongi nii, siis tagantjärele tarkus. Ministrihärra ärgu targutagu, parem kirjutagu-rääkigu sellest, mida tema on teinud, et haridustaset parandada, et haritud inimesi rohkem oleks.
5. oktoober 2016 16:57
brexsiti hääletussedeliga oli miuidugi kaasas täielik ankeet.
gee 5. oktoober 2016 16:02
Nojah,meil on naljakas arusaam haridusest üldse,, et kui oled peale gümnaasiuimi vedelenud mõned kuud ühes väljamaa ülikoolis, siis paar kuud teises ja pole peale gümnaasiumi tegelikult midagi lõpetanud, oled sa haritud eestlane. Hmm?! NL-aegne kõrgharitud kommunisimi propageerima pidav ajakirjanik on ka nüüd kõrharitud ja vaatab teistele ülalt alla. Ei viitsi tühjal kohal enam vahutada, kuid oli Leningradi kõrgem parteikool, mille kaugõppes lõpetanud on meie vabariigis kõrgharidusega,
Analüütik 5. oktoober 2016 15:59
Hariduseta inimesed on Kreeka võlaauku ajanud, samuti on EU kehv piirivalve/kaitse kehva haridusega inimeste viga.
Haridusega inimeste käekiri on pigem Lehman Brothers, Mossack Fonseca, Estonian Air, Eesti Energia Utah’ investeeringuid jpm
Vastandamine ei ole õige.
Seda 5. oktoober 2016 14:05
on isegi meil rõhutatud, et põhikooli haridusega inimesel ei ole mingeid õigusi. Nemad ei tohi mõelda vaid on loodud riigi orjamiseks. Tänu neile tarkadele olemegi seal mail, kus just oleme.