Eesti uudised

Täiendatud

Kadastik ootab väga Eesti Meedia kohtukutset (8)

LISA KOMMENTAAR

Väga hale 6. oktoober 2016 01:35
Kas Tartus ongi tõelised mehed sellised, et saavad pappi, siis si+uvad teiste peale ja siis ei taha, et nende teistele keeramisest keegi räägiks?
Radist 5. oktoober 2016 17:35
Heiti Kadastiku.artiklid "Edasis" on tuntud.. Nagu ka tema poja Mart Kadastiku proovimine endisaegset Postimeest taastada. Täpselt samal ajal üritas H.H.Luik "Rahva Häälele" uut analoogi leiutada... Ekspress, Päevaleht jne. Tublid mehed kõik, ainult väikse kiiksuga. Nimelt ei arvesta nad ühe asjaga: mida arvad endast, ei pruugi teised arvata sinust.
misasja 5. oktoober 2016 16:37
Ravimiärimees ja nüüd järsku ....ajakirjanik! Taevas tule appi!
Isegi Rosimannus tuli avalikkuse ette, aga ta vaid poliitik!
Alex 5. oktoober 2016 16:18
Vajalik raamat, muidu oleksime saanud sellise meediafüüreri, kes ajakirjanikule ütleb, kellest ja millest kirjutada, kellest mitte.See on väga ohtlik sõnavabadusele.Ilmselt nüüd ta enam nii väga ei julge.Ega raha ka ainus võim ole.
süsimust iroonia 5. oktoober 2016 16:01
Jaak Kaljo kapitalisti vastu! :D
kalle 5. oktoober 2016 15:43
Just jõudsin raamatu läbi lugeda.Minu arvates oli neist vabadusvõitlejatest seal isegi liialt palju juttu.Ja Linnamäest liialt vähe. Inimesed võiksid ju rohkem teada saada suure konserni ainuomanikust, kuidas ta ravimiäriga ülirikkaks sai, kus elab, perekond jne.Meediagrupi omanik peaks olema läbipaistev nagu vabariigi presidentki.Kaastunne Postimehe , Kuku raadio jne. tegijatele, ega teil kerge saa olema.
Maarion 5. oktoober 2016 13:56
Saaks kähku selle Kadastiku raamatu - selles on tegelikult tõde ja meedia nn. kohtupunt, kes ju kogu aja olnud oravate võimu all, hakkas vist tundma, et tõde võib päevavalgele tulla. Kust saada seda raamatut enne kui oravad selle müügilt korjavad ?
doktor 5. oktoober 2016 14:12