SÜÜDI: Kristjan ja Marit olid tavalised lapsevanemad, kes elasid rahulikku elu Tallinna kortermajas. Kohus mõistis Kristjani süüdi raske tervisekahjustuse tekitamises, Mariti aga lapse korduva eluohtlikku või tervist kahjustada võivasse olukorda jätmise eest.Foto: Vida Press
Marvel Riik 5. oktoober 2016 04:00
Pisitütar, kes ei olnud perre oodatud, on esimestel elukuudel kogenud nii palju valu ja vägivalda, et ei taastu sellest ilmselt ealeski.  

Pisitütar, kes ei olnud perre oodatud, on esimestel elukuudel kogenud nii palju valu ja vägivalda, et ei taastu sellest ilmselt ealeski.  

Mullu 6. septembril läheb tallinlanna Marit (32) koos viieaastase pojaga linna. Tunnid mööduvad ja tööpäev hakkab lõppema. Koju jõuab Mariti elukaaslane Kristjan (36), kes leiab eest viiekuuse nutva tütre. Laps sündis enneaegsena. Lapsel on kõht tühi. Isa hakkab süüa otsima, lubades endale samas ajal tööpäeva lõpetuseks õlut. Vaadanud kodus ringi, ei leia ta tütrele toitu. Laps nutab edasi. Ühel hetkel, nagu Kristjan hiljem kohtu kaitsekõnes tunnistab, ärritub ta lapse peale, kaotab enesevalitsuse ja lööb teda mitu korda rusikaga pähe ja rindkerre. Kuid laps ei jää ikka vait. See juhtub alles siis, kui ta leiab lapsele süüa. 

"See laps ei olnud oodatud" 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon