Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Janari Jõesaarega (Aldo Luud)

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kaotas teisipäeval FIBA Meistrite liiga teise eelringi avakohtumises kodusaalis Bakken Bearsile kaheksa punktiga 67:75. Suvel Eesti võistkonnaga liitunud Janari Jõesaar tahab selle kohtumise võimalikult kiiresti ära unustada. 

"Tuleb palju järeldusi teha, mis läks valesti," ütles täna 11 punkti ja viis lauapalli kogunud Jõesaar. "Ülehomme on juba teine mäng, tänane tuleb juba meelest ära lasta ja mõelda järgmisele kohtumisele." 

Täna oli Tartu suurimaks murekohaks pallikaotused, mida kogunes tervelt 25. Seda on sellisel tasemel ilmselgelt liiga palju. "Pallikaotuseid tegime väga, väga palju ja sealt ka kärises. Peame välja mõtlema, kuidas üle väljaku minna."

Vastastel lasti visata 75 punkti, mida oli Jõesaare sõnul ilmselgelt liiga palju. "Proovisime neid hoida 60-65 peal. Siis on meil võimalus, aga täna ei suutnud seda teha ja seetõttu tuli ka kaotus. Kaitses tuleb ka rohkem pingutada." 

Mida Jõesaar rääkis enda esituse kohta kaitses ning vastaste kiirrünnakutest, vaata juba Õhtulehe videost.  

Jaga artiklit

3 kommentaari

M
müller  /   13:26, 6. okt 2016
janar - 2 varianti - kas sööduga või põrgatades, mõlemat saad trennis harjutada
V
vänn  /   22:32, 4. okt 2016
Ma ka mõtlesin kohe tükk aega kaasa ja julgeks välja pakkuda, et ehk peaks seda treeningutel õppima? Või on liiga keeruline?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis