Eesti uudised

MULGID TULEVASEST PRESIDENDIST: "Peaasi, et inimene!"

Arvo Uustalu, 4. oktoober 2016 04:00

11 KOMMENTAARI

m
minule / 4. oktoober 2016 16:01
jälle see nöpynina ei meeldi,mina otsustan tema tegude mitte sönade pöhjal ! Kes ei soostunud pöllumestele toetuste andmisega? Kes lausa haiglaslikult jumaldab pagulasi ja loodab,et nad hakkavad Eestile kasu tooma,kui muu maailm töestab vastupidist ?Ja ilmusid ei-tea-kust ja kohe upitati mugavale kohale,mis teened sellele eelnesid?Niisama ei juhtu maffiariigis Eestis mitte kui midagi !!Siin liigutatakse körvale miljoneid,rahvale valetatakse ja must räägitakse valgeks !Eks me näe,millisena sa ajalukku lähed !!
e
Enn/ 4. oktoober 2016 14:19
Kõpu ei asu Mulgimaal. Mõni mulk seal ju ikka elab, aga sellest küll aru ei saa, miks ajakirjanik ainult Kõpus elavatest mulkidest huvitus.
p
Pääasi/ 4. oktoober 2016 10:27
et ei oleks tont, et ikka inime.
ö
Öige valik/ 4. oktoober 2016 10:18
Väga hea on meie uus President.Kahju,et paljud elus pettunud ja saamatud inimesed ei oska muud,kui kiruda ja otsida vaid vigu.Meil köigil on vigu,kas teile meeldib,kui ekre kombel neid tuuakse rahva ette igal vöimalusel ja inetute sönadega ja mahategevalt.President ytles öieti,et mitte kellgil pole öigus teist solvata ega inetusi öelda.Nii see ongi.Köik on tulnud siia maailma oma elu elama ja kuidas keegi hakkama saab ja eluga edasi läheb ,seda näitabki meie igapäevane elu.Vihaga pole kunagi lahendatud asju.
e
ega ka/ 4. oktoober 2016 16:25
vihaga EKRE vastu mingit probleemi lahenda. Kartellimeedia ajupesu on tõhus olnud. Nii nagu Kadastik tegi "Edasis" rahvavaenlasi, tegi ta hiljem rahvavaenlaseks EKRE, kaitstes samal ajal ansipeid ja rehve. Miks pidi kgb ga koostööd teinu neid toetama? Ainest mõtiskluseks.
k
kartellimeedia / 4. oktoober 2016 16:49
kasutab ajupesuks stampkliśeesid, nagu preskugi. Varsti kaagutavad kõik kanaajud: Võib-olla pole ta parim, aga ta vähemalt on alati seal, kus on keeruline... ta räägib kõigi meiega... Samuti kaagutasid hiljuti mutidki: "riigi rahandus on korras, riigi rahandus on korras..".
m
Milvi/ 4. oktoober 2016 10:16
HÄRRA TOOMAS HENDRIK ILVES ON EESTIMAA PARIM PRESIDENT !
m
4. oktoober 2016 11:11
n
naine/ 4. oktoober 2016 10:05
Selline kriteerium ''peaasi et inimene'' valides rahvale presidenti kõneleb ise enda eest.
a
ants/ 4. oktoober 2016 09:59
Hea , et meil pole enam nätsutavat ja ebaviisakat presidenti.Igati soliidne daam oma ametikohale
t
Teine mulk./ 4. oktoober 2016 09:08
Eestil on olnud ainult üks president valituna, veelkord kordan valituna ja see oli Rüütel. Meri surus ise ennast kohapeale kusjuures teda ei valinud keegi. Ilves oli juba Meri poolt kohapeale sätitud mis pidi niimodi minema ja nüüdne president. Ütelge mida ütlete aga minule see nöbinina meeldib, edu nöbininale.