Eesti uudised

Hekikuusk lõhkus piirdeaia ja prantsatas koduhoovi

Arvo Uustalu, 3. oktoober 2016 04:00

4 KOMMENTAARI

r
raske kommida/ 3. oktoober 2016 13:06
sest on ohtlikke puid väga paljudes kohtades,selle peale vastavad riigiasutused irvitavad , et pole veel paljusid surma saanud ... eeldusel et samas kohas vähemalt kolm surnut
h
hmm/ 3. oktoober 2016 09:51
sama mees jah. Endise ametnikuna peaks teadma, et riigifirmad nüüd küll ohtlike puude maha võtmisega ei kiirusta. Maanteeamet ehk kõige enam, teistest hullem on Elektrilevi. Elektrilevi on koguni sellise "kavalusega" hakkama saanud, et võtab liine hooldama firmad, kelle ainus tehnika on mootorsaag. Ei tõstukeid, ei traktoreid. Odavam on peale puu maha langemist avariibrigaadid välja saata kui need eelnevalt maha võtta. Ka "plaaniliste" hoolduste puhul on tähelepanuväärne, et Elektrilevi soostub, et hooldusfirma vea maha võetud materjali kokku ja purusta oksi.
m
mõtlik/ 3. oktoober 2016 09:33
Kas see on see lell, kes Tartu linnaäärsel poldril vägitegusid tegi ja richman'iks sai ?
l
loomulikult/ 3. oktoober 2016 08:21
peaks maha votma koik ohtlikud vanad puud nii parkidest kui ka mujalt elamute lahedusest.Pole vaja oodata kui pidagi kukkudes purustavad ,kahjud suured.Vanade puude asemele saab istutada ,kui just vaja uued ja veidi ohutumasse kaugusesst elamutest.Vanad pargid peaks koik ulevaatama ,sest tormidega kukub igal aastal kusagil moni puu.