Eesti uudised

Kersti Kaljulaid: võimalused on ise minu juurde tulnud (119)

Katrin Helend-Aaviku, 3. oktoober 2016, 04:00
PRESIDENDIKANDIDAAT: "Võimalused on ise minu juurde tulnud," ütleb Kersti Kaljulaid. Veel on ta tavaline pühapäevahommikune jalutaja, kelle samme ihukaitsja ei valva. See võib aga peagi muutuda.Foto: Teet Malsroos

"Kõike tuleb teha rõõmu ja lustiga!" ütleb presidendikandidaat Kersti Kaljulaid, et ühtviisi tuleb elus nautida nii toidutegemist, õppimist kui ka võimalikku tulevast presidendiametit. Sest tujutult tehtud asjadest ei tule tema arvates mitte midagi head välja.  

On oktoobrikuu esimene pühapäev. Tammepuul Nõmme spordikeskuse tiigi kaldal on lehed juba kollased. Kersti Kaljulaid kõnnib rahulikul ja kindlal sammul spordikeskuse kohviku poole. Üksinda. Nagu tavaline pühapäevahommikune jalutaja. Sel päeval ta veel ongi. No mitte küll just päris tavaline, sest temast võib saada Eesti uus president. Juba esmaspäeval. Ja siis ta juba enam omapäi jalutades kohvikusse ei tule. 

Täna on võib-olla viimane päev, kui saate kõndida Nõmme vahel üksinda. Ilma ihukaitsjata. Kas tajute, et see pühapäev on teistsugune?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. oktoober 2016, 17:42
OTSEBLOGI | Kersti Kaljulaidist sai Eesti esimene naispresident!
3. oktoober 2016, 12:42
ÕHTULEHE VIDEO | Mikko: aeg naispresidendiks on küps!
2. oktoober 2016, 23:10
Kersti Kaljulaid valimisstuudios: luban alati reageerida, kui ohus on meie vabadus või kui nõrgematele liiga tehakse
2. oktoober 2016, 21:49
Kersti Kaljulaid sõprade ja kolleegide silmis: rahulik, selge sõnaga ja hea juht

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee