Parvlaev St. OlaFoto: Teet Malsroos
Toimetas Gerly Mägi 2. oktoober 2016 08:57
Pühapäeval teenindavad Virtsu–Kuivastu liini parvlaevad Hiiumaa, Ionas ja Harilaid. Rohuküla–Heltermaa liinil sôidavad parvlaevad Regula ja St.Ola, teatas TS laevad.

Paevlaev Hiiumaa tehniline hooldus läks plaanitust pikemaks, mistõttu oli võimalik laev liinile tuua alles täna – plaanitust päev hiljem.

Alates laupäevast võttis riigifirma Tallinna Sadam tütarfirma TS Laevad üle mandri ja suursaarte vaheliste laevaliinide opereerimise ning teenindas esimesel päeval kokku 4000 reisijat ja 1700 sôidukit.

Operatiivandmetel veeti Heltermaa–Rohuküla suunal 350 reisijat ja 142 sõidukit ning Rohuküla–Heltermaa suunal 595 reisijat ja 224 sõidukit. Laevaliiklus Hiiumaa liinil toimus vastavalt sôiduplaanile.

Kuivastu–Virtsu suunal teenindati 1.oktoobril operatiivandmetel 1339 reisijat ja  614 sõidukit ning Virtsu–Kuivastu suunal 1713 reisijat ja 736 sõidukit. Esimesel päeval sõitsid Saaremaa liinil laevad vabagraafikus.

Täna, 2. oktoobril teenindavad Rohuküla–Heltermaa liini parvlaevad Regula ja St.Ola ning Virtsu–Kuivastu liini parvlaevad Hiiumaa, Ionas ja Harilaid. Laevaliiklus toimub sôiduplaanide alusel või vastavalt vajadusele.