Eesti uudised

Kersti Kaljulaidi stiilispikker (108)

Eiris Teeveere, 30. september 2016 04:00
RIIETEGA EI RISKI: Kersti Kaljulaid ei pane vildist pottmütsi ilmselt ka presidendiks saades pähe, vaid jääb oma veidi igavavõitu ametniku stiili juurde.Foto: Stanislav Moškov
LIHTSUSES PEITUB VÕLU: millega vürtsitab rõivastust võimalik tulevane naispresident?  

Ilmselgelt ei mõtle Kersti Kaljulaid hommikuti esimese asjana sellest, mida selga panna ja kas tulemus ikka tabab mõnda moemärki. Ta on klassikaline ametnik, kes riietusele suurt tähelepanu ei pööra.

RIIETEGA EI RISKI: Kersti Kaljulaid ei pane vildist pottmütsi ilmselt ka presidendiks saades pähe, vaid jääb oma veidi igavavõitu ametniku stiili juurde. Foto: Stanislav Moškov

Kes lootis, et võimalik tulevane naispresident pakub Kadriorus olles pottmütside ja rulluisukleitidega samasugust meelelahutust nagu mõne aja eest lossist lahkunud esidaam, siis eksite rängalt. Kersti Kaljulaidi puhul on aru saada, et igasuguste veidrustega ta kaasa ei lähe ning vahvate disainidega välja tulnud noored disainerid peavad endale muu liikuva reklaamtaiese leidma.

VABAL AJAL: Teksa ja kampsik on vaba aja lemmikud. Foto: Tiit Blaat / Ekspress Meedia

Kaljulaidi stiil millegi erilisega silma ei hakkagi ning suuri moefopaasid samuti silma ei jää. Riietus vastab kantseleistiili nõuetele, märgistades linnukesega ära nii veidi igava kui ka viisaka kasti.

Samas ei saa öelda, et võimalik tulevane naispresident riietukski nagu hall hiir. Vajadusel julgeb ta riietusele ka särtsu anda. Olgu selleks siis küllaltki julge mustriga pintsak, rahvusliku lillmustriga kleit või hoopis triibuline tuubkleit nahktagiga. Tõsi, viimast kombinatsiooni ilmselt tööl ta ei kanna, pigem vabal ajal.

VEIDIKE VÜRTSI: Päris igav ametnik Kaljulaid siiski pole, vaid annab aeg-ajalt välimusele vürtsi ka julgete mustritega. Foto: Tiit Blaat / Ekspress Meedia

Just vabal ajal julgeb Kaljulaid rihma veidi lõdvemaks lasta ja nooruslikumalt riides käia. Siingi lähtub ta aga deviisist: lihtsuses peitub võlu ning ilmselt kõige mugavamalt tunnebki ta ennast just teksade ja kampsuniga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee