Terrassil on automaatikaga LED-valgustus ning soojuskiirgurid külmade talveõhtute jaoks.Foto: Skanton Kinnisvara
Jaan Väljaots 29. september 2016 18:15
Kinnisvaraportaalidesse on ilmunud kuulutus, kus Tallinnas Wismari tänavas müüdava viietoalise korteri garderoobi foto kesksele kohale on justkui juhuslikult seatud peaminister Taavi Rõiva nahkne portfell.

Esimesel korrusel on walk-in garderoob / majapidamisruum, mida uus omanik saab kasutusele võtta ka kabineti või külalistetoana (aknaga ruum suurus ca 8.5 m2). Foto: Skanton Kinnisvara

"Plaanime alustada esivanemate maja, minu sünnikodu, renoveerimisega ning seetõttu müüme oma senise kodu Tallinna kesklinnas," kinnitas peaminister Rõivas Õhtulehele.

Taavi Rõivas ostis korteri Kassisaba asumis Wismari tänavasse 2013. aastal. Tsaariaegses majas läbi kahe korruse ulatuva, hoolikalt renoveeritud korteri sisekujunduse tegi toona otsast lõpuni Luisa Värk. Noor pere kolis korterisse 2014. aasta kevadel enam-vähem samal ajal, kui Taavi Rõivast sai peaminister.

Mõni aastat tagasi valminud majaosas on väga korralik köögimööbel, mis jääb uuetele omanikele koos kvaliteetse integreeritud köögitehnikaga. Foto: Skanton Kinnisvara

Praegu on viietoaline, 94-ruutmeetrine korter müügil 289 000 euroga, mis teeb ruutmeetri hinnaks 3000 eurot. Müüki vahendava Skanton kinnisvara maakleri sõnul võiks seda korteri ajaloolist väärtust silmas pidades nimetada odavakski, kinnisvara seisukorra ja üldise hinnataseme järgi aga õiglaseks.

Taavi Rõiva lapsepõlvekodu, kuhu tulevikus kolitakse asub Nõmmel Mängu tänavas, perekond Oviiride naabermajas. Maja ehitas Taavi vanavanaisa, ühisomandis olnud maja ja sellele seatud hüpoteegi üle käis eelmise aasta alguseni sugulaste vahel kohtuvaidlus, mis lahenes Rõivaste perekonna võiduga. Praegu on maja Taavi isa nimel.

Taavi Rõiva lapsepõlve- ja tulevane kodu, mille renoveerimiseks praegune korter müüaksegi. Foto: Arno Saar

Kohe peaminister Rõivas siiski oma lapsepõlve majja ei koli. "Renoveerimistööde ajaks üürime välismaale kolinud peretuttavatelt majaosa, mis asub samuti Tallinna kesklinnas," ütleb ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (69)

Ostja rõõmud 30. september 2016 18:32
Krt sellise juustu ostab ainult ikka korralikult kukkunud vend. Tsaariajal ehitatud majad ei kõlba tänapäeval kuskile. Seda enam, kui see ehitatud puidust, kus puidukahjuritel soodsad elutingimused. Ainus, mis maksab on asukoht, maja ise kvaliteedi poolest pole midagi väärt. Nh, eks see linnakate värk, ostavad kesklinna uue korteri 2 korda kallimalt kui äärelinnas, siis mõttes usuvad, et ehituskvaliteedi poolest said parema korteri, reaalsus on midagi muud. Ilmselt selle onni ostab ka nupust nikastanud vend ära. Njh, eks lollidellt tuleb raha ära korjata, aga niipalju ajusid võiks ikka olla.
tere 1. oktoober 2016 00:22
mulle meeldivad selle aja 30. september 2016 10:24
arhitektuuris tehtud majad. nad on suursugused ja samal ajal tekitavad mingit moodi turvatunde. ise sooviks küll sellises elada.
Nancyle oli ka oma maja armas, hea, et politsei aitas "kolida' taeva alla. 30. september 2016 11:12
Mis myydud, see myydud. Taavi saab loodetavasti hea kompensatsioonigi. Selline on kord elu siin maal, aga kui ei oska rehkendada, siis on peagi "abistajad" uksetaga. Karm muidugi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS