Eesti uudised

Kes on Kersti Kaljulaiu salapärane abikaasa Georgi-Rene Maksimovski? (221)

Marvel Riik, Jaan Väljaots, 29. september 2016 04:00
Kersti Kaljulaiu abikaasa Georgi-Rene Maksimovski on vabariigi presidendi vastuvõttudelt kõrvale hoidnud, kuid osalenud aktiivselt rahvaspordiüritustel.Foto: Jane Salumäe

Kui riigikogu valib esmaspäeval presidendiks Kersti Kaljulaiu, saame endale sportliku, tubli ja hoolsa presidendi härra, kes oskab kodu korras hoida ja märga pesu naljalt pesumasinasse vedelema ei jäta.  

Erinevalt kampaania täismaratoni läbinud presidendikandidaatidest ei ole kahe päeva eest välja käidud ja eile kandideerimisele lõpliku jahsõna öelnud Kersti Kaljulaid oma perest palju rääkinud. Pole olnud ka eriti põhjust küsida. Kuna presidendi abikaasa staatus on aga presidendi ametihüvede seadussegi sisse kirjutatud ja traditsioonilisi iseseisvuspäeva vastuvõtte ei kujuta eesti inimene ilma abikaasata ette isegi siis, kui esipaarilised sarvi kannavad, võiks küsimusi abikaasa kohta pidada isegi natuke õigustatuks. 

Kersti Kaljulaid on seni Eesti Päevalehe Laupäevalehele jaanuaris antud intervjuus napilt nimetanud, et tal on täiskasvanud tütar (doktorant ehituse valdkonnas) ja poeg (IT-spetsialist) esimesest abielust ning kaks väiksemat poega (11- ja kuueaastane) praegusest. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.10.2016
Presidendi abikaasa loobub autost ja sekretärist
30.09.2016
Kersti Kaljulaidi stiilispikker
29.09.2016
SUURE RINGI KÜSIMUS: mis salajast tööd siis ikkagi tegi Kersti Kaljulaidi mees?
29.09.2016
Kersti Kaljulaiul on koos 86 toetusallkirja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee