ÕL TV | Õhtuleht

ÕHTULEHE VIDEO | TUBAKAST VABAKS, 2. OSA: nõelravi ilma tahtejõuta ei tööta

Toimetas Vidrik Võsoberg | Video: Geidi Raud, Mari Luud, 27. september 2016 12:08

9 KOMMENTAARI

s
Sander/ 28. september 2016 04:18
" nõelravi ilma tahtejõuta ei tööta"-seevastu tahtejõud, ilma nõelravita töötab väga hästi, enda kogemusest kinnitan.
p
Peeter/ 28. september 2016 00:06
Tahtejõud ongi võti. Ülejäänud on platseeboefekt.
Olin ise 10 aastat suitsetaja, siis jätsin lapse sündimise päeval päevapealt maha ja pole enam 18 aastat suitsu tõmmanud. Aga ei imesta, et paljud ei suuda suitsetamist maha jätta - tegemist on üliraske sõltuvusega, sest tunnen veel siiani(!) age-ajalt isu sigareti jäörele, eriti, kui oled pisut napistanud ja seltskond kõik rõõmsalt suitsetab. Aga siis tuleb jälle tahtejõud mängu - ja jälle unustatud teema. Aga jah, sõltuvus vist jääb elu lõpuni. Aga sama kindel olen ka selles, et ei tõmba selle sõltuvuse kiuste elu lõpuni ühtegi sigaretti. Põhimõtte pärast. Tahtejõu demonstratsioonina iseendale.
r
Riisikas/ 27. september 2016 23:37
Kahju küll, aga mulle need nõelad ei mõjunud. Järgmise päeva õhtul panin jälle suitsu ette, enam ei kannatanud välja. Ja veel - dr.Veskimägi jättis väga räpase mulje.
n
Njaa/ 27. september 2016 20:34
Käisin samas kohas nõelu panemas, maksin 25 euri paari minuti eest ja suitsuisu ei kadunud kusagile
m
Mina/ 27. september 2016 20:00
jätsin maha kuna keegi töö juures ei suitsetanud ,siis olin üksi nagu tola ja viskas kopa ette.Nüüd kavatsen naist võtta sest teistel on ja minul pole.Ainuke viga,et alkohoolikuid on palju,
h
hazzard/ 27. september 2016 15:37
Tahtejõud ilma nõelteta töötab küll. Tõmmake hallitama läinud konisi oksendamiseni, siis kaob isu ära !
3
30 aastat staazhi/ 27. september 2016 15:04
Mina olin suitsuta 4 kuud. Maha jätsin päevapealt teisele inimesele toeks olemise pärast. Mingit otsest vajadust ega muid füüsilisi tundmusi polnud, ainult aeg-ajalt tõusin ja võtsin pakist sigareti, siis tuli meelde, et ma ei suitseta ju.
Sõbranna on kaks korda nõelu kõrva pannud, 10 aastase vahedega. Pani tema oma sugulane. Esimene kord pani poole tunni pärast suitsu ette, teisekord ütles, et korrapealt oli igasugune suitsusoov kadunud ega teda häiri suitsetajate seltskonnas olek. Mingit olulist (terviseprobleem, rahamure vm) põhjust polnud tal kummalgi korral.
*
Kui nõelravi ei aitaks, siis ei käidaks ju ennast torkimas. Siin on ikka mingi muu asi mängus, ühele aitab, teisele ei. Mönikord nii, teinekord naa.
Kaal tõuseb seetõttu, et nikotiin mõjub ainevahetusele, käivitab kilpnäärme töö. Mitte sellepärast, et rohkem sööd või näksid.
m
Mõhk/ 27. september 2016 13:58
Ma jätsin suitsetamise maha 7 aastat tagasi. Ilma nõelteta, tahtejõu abil ehk kui nõelad ilma tahtejõuta ei tööta, siis tahtejõud ilma nõelteta töötab küll. Aga samas ma näen siiani vahel unes, et suitsetan. Võib-olla aitavad nõelad selle vastu.
t
tahtejõud/ 27. september 2016 16:20
Sama käib ülesöömise kohta.