Eesti uudised

Karilaid: Ratasest võiks saada erakonna esimees, Savisaarest auesimees

Toimetas Maria Rozbaum, 27. september 2016 06:36

15 KOMMENTAARI

a
av/ 28. september 2016 10:38
Hääli tuleks ilma savikata veel rohkem. Ratas saaks eestlaste hääled, Toom venelaste ja kes olid Savisaare vastu hääletavad nüüd keskerakonna poolt
k
kolla/ 27. september 2016 11:15
karilaid tahaks kindlasti saada auesimehe aseauesimeheks.tsirkust teevad va ahvid.
m
ma/ 27. september 2016 11:15
Ammu oleks see kõik pidanud toimuma!!
e
erakonnakaaslane/ 27. september 2016 09:57
Taavi püüab pingutada, et näidata end erakonnapöörajate mestis olevana
k
kamp/ 27. september 2016 09:50
noori broilerpoliitikuid võtsid pundi kokku ja tahavad keskerakonda lammutama hakata täiskoormusega.kui seda ei suutnud juhtiv kolitsioon,siis seda püüavad teha omad.kulla lapspoliitikud,äraandjaid ja reetureid ei salli keegi.ja kui te tegutsete sela taga ja omaarust kavalalt .repsi väljaütlemised ei kannata mingisugust kriitikat,minu jaoks on ta 0.valimiskampaania ajal sa rääkisid väga pljudest õigetest asjadest,ja nüüd tõmbasid omale vee peale.kes sind enam usub.
N
-/ 27. september 2016 09:41
Need auahned moorid võivad ju KE juhtimise üle võtta, aga pangu siis oma erakonnale uus nimi ka. KE see küll siis enam pole. Öeldakse küll, et asendamatuid inimesi pole, aga KE-ga on küll niimoodi, et kui öeldakse KE, mõtled kohe Savisaare peale.
p
paugud/ 27. september 2016 09:23
Diktaator Savisaare võim saab aga järjest ühe paugu teise otsa …ja veel missuguseid!
Varsti poe ta enam kesk erakonna juht-diktaatorgi.
Viimane ja kõige kõvem kärgatus järgneb aga siis, kui Savisaar kohtu poolt süüdi mõistatakse ja siis erakonna põhikirja järgi
KESKERAKONNAST VEEL VÄLJA VISATAKSE!
See on talle veel hullem pauk kui vanglasse minek!
Selle kriminaalse korruptandi Savisaare maine on juba niikui nii madalam kui maarohi, aga praegu on ta juba täielik poliitiline laip.
Rumal mees, ei osanud õigel ajal soliidselt taanduda.
Täpselt nii nagu suur ahnus ajab inimese upakile,
nii ajab ka suur võimuhullus sellise rumala varem või hiljem käpakile.
a
Alar1/ 27. september 2016 09:10
"Auesimees"??? Mis on Savisaarel ja aul ühist? Rohkem nagu vastandid.

s
See Karilaiu pläma/ 27. september 2016 08:58
See Karilaiu pläma kahjustab kõige enam just Jüri Ratast. Neid tegelasi on seal veel ja veel, algusest võtte sSimson, Reps jne. Kas üks mõistusega seltskond otsiks piltlikult tikku aatomipommiga? Aga sarnasus KAPO 500 eurose kassatšeki kättesaamiseks uste mahalöömise ja eilsete Simsoni-Aabi aktsioonide vahel on üsna ilmne. Rääkides ise mingist seadusetusest toimetatkse ise täielikus hallis tsoonis, piir peal. Ja ega see Repsi plika jutt "mittekellegist Savisaarest" just väga pädev pole. Reps on siis ise lausa miinus keegi. Reps suutis presidendirallis tõusta arvestatavaks tegijaks. Paraku tõmbas ta endale vee peale üsna kohe asja lõppedes. Kui Savisaar pole keegi, kuidas sai ta siis Repsi ambitsiooni presidendiks saada ära saboteerida??!!! Juba pühapäevaõhtune väljaütlemine, et Riigikogu juhatus otsistab ilmselt esmaspäeval "mingi" kandidaadi, oli mingi Repsi suust lauslabasus. Aga no eestalsed on ammu täheödanud, et ega haridus matsi riku.
s
sama jant on refidel/ 27. september 2016 08:39
sea sama asi, täitsa täpselt. Siim hakaku auesimeheks.. Oleks samas ka õige bränd!
p
prr/ 27. september 2016 08:36
Savisaare selja taga olevad inimesed ei tule kohe kindlasti teie selja taha, selles võid kindel olla. Arvestage, et kaotate liikmeid ja mitte vähe ja ühte jalga ei tule kuskilt.
s
See on nüüd küll/ 27. september 2016 08:47
kõige väiksem mure mis Keskerakonda ähvardab. Pigem on see eesmärk. Ja annaks taevas, et see nii läheks, mandunumat erakonda enam pole kui praegune Savisaare punt. Ratas on väga hea kandidaat, noor, arukas, tasakaalukas, kogemustega.
r
27. september 2016 14:00
k
Karilaid/ 27. september 2016 08:34
ära kurja külla kutsu.Keskile nüüd küll Taavi ei sobi.Simson ju ütles,et järgmisel valitsusajal Taavil Toompeale asja pole.
a
aga/ 27. september 2016 08:32
kui Savisaar tüdineb ja lahkub erakonnast ning üldse poliitikast? Kes siis erakonnale hääli korjab? Teile kohe kindlasti Savisaare taga olevad valijad hääli ei anna. Missugused on teie elu edasi viivad mõtted? Pole nagu kuulnud! Kana lubas samade mõtetega edasi minna, kuid omad algatused? Samaga edasi minna ju uuendusi ei too! Selge pilt, võim on pähe löönud! Uskuge mind, et selle laamendamisega lõhute Keskerakonna ja siis ei ole ka teil endil kohta kus olla. Võib-olla ongi teil mõte luua Reform nr.2.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee