Maailm

Seksisurm viis domina kohtupinki (23)

Toimetas Aadu Hiietamm, 27. september 2016 04:00
Foto: Vida Press
Viini kohus mõistis eile kaheks aastaks tingimisi vangi 29aastase naise, väljaõppinud juuksuri, kes teenis mullu lisaraha kui domina. Tema teenuste hulka kuulusid nii orjapidamine kui ka hingamiskontroll. 

Mullu septembris võttis domina’ga interneti teel ühendust 45aastane mees, kes soovis, et ta viidaks teadvuseta olekusse. Domina oli nõus. Mees broneeris kohtumiseks Viinis hotellitoa ja maksis teenuse eest domina’le 100 eurot. 

Domina lasi kliendil enne seansi algust allkirjastada sedeli, millel viimane võttis toimuva eest endale kogu vastutuse. Muu hulgas oli sedelil kirjas, et mehe seksuaalfantaasia võib kaasa tuua tervisekahjustuse või koguni surma. 

Domina kasutas mehe hingamise kontrollimiseks ja tema teadvuseta olekusse viimiseks saapapaelast tehtud silmust.

Domina tunnistuse järgi kaotaski tema klient teadvuse. Seejärel lõdvendas ta silmuse ja lahkus hotellitoast. Poolteist tundi hiljem saatis naine kliendile SMSi ja küsis selles, kas kõik on korras? Kuna vastust ei tulnud, läks domina uuesti hotelli ja nägi, et tema klient on surnud. Ekspertiis tuvastas surma põhjusena kägistamisest tingitud ajuhalvatuse. 

Vahetult kohtuprotsessi eel kirjutasid Austria ajalehed, et kliendi tapnud domina’t ootab süüdimõistmisel viis kuni 15 aastat vangistust. Tegelikult pääses ta palju kergemalt.