(Teet Malsroos)

Lauljatar Lenna Kuurmaa oli ETV saatesse "Hommik Anuga" kaasa võtnud oma pisitütre Ami (3), kes koos emmega lugu "Õnnega koos" kaasa laulis ning ka vapralt saatejuhi küsimustele vastas. 

Hiljuti tuli Lenna välja uue singliga "Õnnega koos", mille muusika autoriks on tema elukaaslane Robert Vaigla ning sõnad on kirjutanud ta ise. 

Pärast laulu esitamist istus Ami koos emaga stuudios ja kuulas rahulikult, mida täiskasvanud räägivad. Ami jaoks oli see esimene kord, kui ta oma kuulsa emaga televiisoris esineb. 

Kuna Lenna tähistab 26. septembril oma 31. sünnipäeva, uuris Anu Välba pisikeselt Amilt, mis oleks emale kõige parem kingitus. Tüdrukutirts vastas armsalt, et lilled. 

Samuti ütles Ami, et läheb suurena kindlasti ka hobusega ratsutama. Kukkuda ta ei karda, sest ema hoidvat teda alguses kinni, aga pärast ratsutab nii, et maa tolmab ja pea käib ringi.

Jaga artiklit

4 kommentaari

  /   09:53, 26. sept 2016
laul on täitsa mööda mida üle ühe korra kuulata ei kannata ! vabandan oma arvamuse eest !
A
Arvustaja  /   09:47, 26. sept 2016
Laul lauluks, ega tänapäeva omatehtud lauludega enam tantsida saagi aga miks nii jubedad vanaema prillid,mis teevad lausa inetuks--muidu ju kena tüdruk !??

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis