Eesti uudised

Igor Mang: "Tähed näitavad, et presidendiks saab naine!" (84)

Sirje Rattus, 26. september 2016 04:00
VÕIMALUS: «Mõlemal naisel on taas võimalus,» ütleb tähetark Igor Mang ning soovitab Marina Kaljurannal ja Mailis Repsil igal juhul uuesti proovida.Foto: Aldo Luud

Tähetark Igor Mang soovitab Marina Kaljurannal ja Mailis Repsil kindlasti riigikogus uuele ringile minna, sest tähed näitavad praegu soodsat valgust just naiskandidaatidele.  

Astroloog Igor Mang leiab, et presidendi valimata jätmine oli paljuski poliitmängude tulemus. "Meie poliitikud tahtsid vägisi sokutada presidendiks meest," ütleb ta. "Aga tähtede seis annab praegu eelise naisele. Ja näib, et ka rahvas soovib naispresidenti." 

Astroloogiat võib ju pidada libateaduseks, kuid tähetark kinnitab, et mida tähed on paika pannud, seda on inimesel keeruline muuta, ning kui tähed ütlevad, et presidendiks võiks tulla naine, siis sellega arvestada. "Vaatasin laupäeval presidendivalimist nagu spordivõistlust otsast lõpuni," räägib ta. "Kui esimene voor läbi sai ja presidenti ära ei valitud, läksin paha tujuga koeraga Kadrioru parki jalutama. Pargis tulid kohe naised ligi: "Lubasite, et naine saab presidendiks, aga näe, mõlemad langesid konkurentsist välja. Mis värk on? Kas me ei saaks siis lõpuks neist kommunistidest lahti?!" Selle peale viskas üks mees vahele: "Pidage hoogu, asi pole ju veel paigas veel – suur tõenäosus on, et ka sõelale jäänud mehed põruvad ja presidenti ei valita ära." Nii ta läkski." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.10.2016
Igor Mang: ma otsin ilu. Mulle meeldib olla armunud!
26.09.2016
Mailis Reps: kui kompromissi järgmise paari päeva jooksul ei saabu, jätkan kandideerimist
12.09.2016
Marina Kaljurand: kohtun kõigi erakondadega, välja arvatud EKRE
09.09.2016
Reps: Kaljuranna peamised konkurendid on Siim Kallas ja Allar Jõks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee