Eesti uudised

Oudekki Loone: "Keskerakonnas on käimas ideoloogiline võitlus ja poliitiline sõda." (37)

Toimetas Geidi Raud, 25. september 2016, 20:21
Foto: Teet Malsroos
Keskerakonna täna tagandatud peasekretär Oudekki Loone ei pea oma tagasikutsumist üllatavaks, kuna teadis juba peasekretäriks kandideerides, et peagi võib tal sellel ametikohal turbulentseks minna.

Loone ütles ERR-i uudisteportaalile, et Keskerakonnas on käimas ideoloogiline võitlus ja poliitiline sõda. 

Samal teemal

"Tänased sündmused kindlasti ei olnud ootamatud, sest olen ajaga näinud, millisteks meetoditeks meie parempoolne leer on võimeline. Tunnen neid nimesi, nad on võimelised kõigeks," kommenteeris Loone ja lisas, et kui emotsioonid lahtuvad, võideldakse loodetavasti ausalt edasi. 

"Simsoni-Ratase parempoolne leer on väsinud võitlemast, nad tahavad olla mugavad, teha võimulolijatega kompromisse, mis lähevad meie rahva huvide vastu. Nad tahavad teha poliitilist karjääri, aga praegu meie valijate huvid kannatavad," lisas poliitik.

Tänasel Keskerakonna juhatuse koosolekul võeti häältega 10:3 vastu otsus kutsuda erakonna peasekretäri ametist tagasi Oudekki Loone. Peasekretäri kohusetäitjaks määrati juhatuse liige Jaak Aab.

"Seoses garantiikirjadega tekkinud arusaamatustega ja sealjuures erakonna juhatuse infosulgu jäämisega kaotas erakonna juhatus usalduse peasekretär Oudekki Loone suhtes," teatas Keskerakonna pressiesindaja täna.

Lisaks otsustas erakonna juhatus teha 1. oktoobril kogunevale erakonna volikogule ettepanek võtta vastu otsus erakorralise kongressi kokku kutsumiseks 5. novembril Paides.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee