ESIMENE EELISTUS «Olen öelnud, et minu esimene eelistus oleks kindlasti see, kui kõik erakonnad võtaksid sammu tagasi ja annaksid võimaluse otsida ühte isikut, keda me presidendina tahaksime näha,» räägib Mailis Reps.Foto: Teet Malsroos
Gerly Mägi 26. september 2016 04:00
Presidendivalimistel teise vooru mitte pääsenud Mailis Reps teatas, et on võimalik, et ta jätkab ka riigikogus kandideerimist.

Presidendivalimistel teise vooru mitte pääsenud Mailis Reps teatas, et on võimalik, et ta jätkab ka riigikogus kandideerimist.

"Olen öelnud, et minu esimene eelistus oleks kindlasti see, kui kõik erakonnad võtaksid sammu tagasi ja annaksid võimaluse otsida ühte isikut, keda me presidendina tahaksime näha. Kui kompromissi järgmise paari päeva jooksul ei saabu, jätkan kandideerimist. Ometi loodan, et astume koos sammu tagasi ja otsime seda ühte inimest!"

Laupäeval jäi valimiskogus president valimata ja Repsil on sellest väga kahju. "Ootus oli, et valitakse ja häälte järgi vaadates olid ju praktiliselt kõik valijamehed kohal. Ainult üks mees (Rein Ratas – toim) oli tervislikel põhjustel eemal. Kõik võtsid seda väga tõsiselt," sõnas ta.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad