Eesti uudised

KEHAKEELEEKSPERT: Kaljurannal on trump tagataskus, Kallas aga tunneb kaotusest kergendust

Gerly Mägi, 26. september 2016 04:00

3 KOMMENTAARI

v
Vaat kus avastus - "Helme on pidevas kaitseseisundis" :)/ 26. september 2016 17:28
Huvitav, mis seisundis oleks lugupeetud ekspert ise KOGU VALITSEJATE HÄSTIMAKSTUD JA/VÕI NENDE HIRMUS PR JA MEEDIA rünnakute all?!
Sinu vastu korraldatakse ristiretk ja sina ainult naeratad malbelt?! Kui palju inimesi üleüldse suudaks seda, mida Helmed ja nende kaasvõitlejad on endise Rahvaliiduga suutnud teha?!
Müts maha nende inimeste ees!
a
Aave/ 26. september 2016 09:39
Lugupeetud keeleekspert. Siim Kallase suhtes on teil õigus ,just sellise alatoonoga tema kehakeel ka kõneles. Kuid siin ei tahetutki midagi varjata,esimest korda nägin ,et Siim Kallas oli siiras enda tunnetes,ehk sai ta esimest korda aru ,mis on eestimaal juhtunud,kuhu me oleme jõudnud reformi ,sotside ja IRL juhtimise all,temast on kahju ,mitte sellepärast ,et teda ei valitud presidendiks,vaid sellepärast ,et tal ei jätkunud sisemist tarkus ja julgust loobuda sellest mõttest. Tema tagasitulek lõikas valusalt lahti haava,mis oli natukenegi rahunenud. Kuid M. Kaljuranna kehakeel erines hoopis teisest aspektist-see koosnes varjamisest ,salatsemisest,läbi kunstliku naeratuse, igati püüdev meile mõista anda,et kõik on hästi,kuid tegelikult sisemus juba valmis mõtlema ,kuidas see ihaldatud presidendi koht kätte saada. Tema kehakeel on minule mõista andnud,et ma ei saa usaldada ,jään kahtlema tema aususes. Mailis Repsi kehakeel ei varjanudki midagi,ta ütles välja ,mida mõtles,oli pingevaba ja analüüsiv nagu ikka. Lihtsuses aga peitub võlu. Seda ehk ei saagi õppida ,see kas on või ei ole.
a
alf/ 26. september 2016 09:29
Ehk aitab juba sellest Marina Kaljuranna,st, maaslamajat ei lööda enam.