Maailm

VEEBIPÄEVIK: õige Putin kadus aastaid tagasi (79)

Allan Espenberg, 26. september 2016 04:00
Foto: Scanpix
Veebipäevikus kremlin-pu.livejournal.com artikkel avaldati hiljuti kirjutis "Vladimir Putin on surnud.  Riiki juhib teisik", milles väidetakse, et Venemaal praegu võimul olev Putin pole see Putin, kelle Jeltsin omal ajal presidendiks määras. 

Umbes 2007.–2008. aastal kadus õige Putin vaateväljalt – ta on kas surnud või teovõimetu, ning tema asemele sokutati teisik. Sellest lähtudes oli ka hilisem abielulahutus loogiline, sest Ljudmilal pole ju praeguse Putiniga (s.o teisikuga) mitte midagi ühist. "Putin" ei tunne ära oma endisi kolleege, ei saa enam aru saksa keelest, vähendab võrreldes varasemaga sportimist, räägib mõnikord totrusi, ajab omaenda eluloofakte segamini jne.

Vale-Putin hakkas 2008. aastal peaministriks ja plaanis oli võimu üleminek Medvedevile, kuid viimane demonstreeris presidendina sellist ebakompetentsi, et Putini teisik tuli ka presidendiks panna.

Autor teeb järelduse, et kui tähelepanelikult uurida viimase 20 aasta fotosid Putinist, võib aru saada, et fotodel on kujutatud vähemalt nelja ja maksimaalselt kuut eri inimest, kes ühel või teisel moel sarnanevad Putiniga.

Samal teemal

05.09.2016
Putini suvise kadumise müsteerium lahendatud? Vene riigipea omab Karjalas suvemaja...
24.08.2016
Putin paigutab kaadrit ümber
24.08.2016
Vandenõuteooria: Hillary Clintonit asendab teisik