Eesti uudised

Saaremaa rallile suundujad sõitku varem kohale: TS Laevad alustab ilma lisalaevata

Toimetas Piret Pappel, 23. september 2016 13:34

6 KOMMENTAARI

s
Saarlane/ 25. september 2016 20:39
Palo lubas 60 miljonit odavamalt aga praegu on läinud see köik maksma 125 miljonit+ Tuulaevade piletimüügi lepingu trahv. Kas töesti peaks TS Laevad juhtkond asendama Leedot?
a
A.H./ 24. september 2016 03:34
Jube pull oleks, kui tänu andekatele uuspraami liini korraldajatele ei jõua rallist osavõtjad õigeks ajaks kohale.;)
MAAMEES/ 23. september 2016 19:22
Mida veel tahta valitsusest kui on tähtsamaid asju kui laevaliiklus ,sest vaja on upitada refidel Kallas presidendiks .Herra Röiva Taavi on neid äpardusi kogu aeg viimasel ajal ja see prohmakas ,et ei teinud korraliku lobitööd ,et 10 miljoni kadumises süüdi olev Siim Kallas presidendiks oleks saanud on üks suuremaid . Herra peaministril on töenäoliselt kohalt minek kui Kallas läbi kukub ja siis tuleb oma peakesega mötelda kuidas need laenud mis on vöetud ära maksta ,sest vanemate koleegide toetusele ei saa enam loota juhul kui äpardub löplikult Kallase presidendiks saamine .Praegune valitsus on järjepidevalt teinud äpardunud tehinguid seoses laevaliiklusega ,sest omale on vaja tasku saada ja paistab ,et alla miljonite ei taheta vähemaga mitte leppida .Nüüdseks on selgunud ,et nönda nimetatud uued laevad ei saagi uusi peamasinaid ,sest ju kölbavad kallid vanad samuti .Kogu see saarte vaheline laevaliiklus on vajalik valitsusel ainult selleks ,et saaks miljoneid körvale kantida aga mis tegelikult toimub pole kellegi asi .
j
Juku/ 23. september 2016 15:59
Riik pistab raha trahvide näol ühest taskust teise, aga kannatavad ju saare elanikud ! Kes nende kahjud maksab ?
m
Maic/ 23. september 2016 15:43
Kas kunagi lõppeb see mandri ja saarte vaheliste laevade jama ära ka?
Selline asi juba näitab riigi olematut taset.
Pole ju seegi normaalne, et laev sõidab Hiiumaale pea sama kaua, kui Soome ja pealegi kordades harvemini. Ja siis imestatakse, miks toimub äärealastumine.
t
Tervitused naabersaarelt! / 23. september 2016 13:47

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee